Гірким полином поріс Чорнобиль – бідою нашою поріс: Мізоч

«У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року о 1 год 23 хв 40 с, коли всі спали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум’я. Почався новий відлік українського часу. Болісний. Гіркий. Печальний… » – такими словами розпочався вечір – пам’яті з нагоди 30 – ї річниці аварії на ЧАЕС.
Ведучі заходу Надія Овдіюк та Галина Шебуня розповіли історичну довідку про страшну катастрофу. Вірші про трагедію сучасності декламували: Палівода Тетяна, Пивоварчук Софія та Кіндрас Ірина – учасники колективу «Зоресвіт» (кер. Ольга Терещенко). Хвилина мовчання і сумний чорнобильський дзвін пролунали за всіма загиблими та померлими від наслідків аварії. Учні 9 – х класів (кл.кер. О.Кравченко та Н.Конюшик), тамуючи подих , переглядали фільм про перші хвилини вибуху. Спогадами поділилися і присутні вечора: працівники культури Мізоцької селищної ради та Міської бібліотеки. На завершення оглянули книжкову виставку «І лине над світом Чорнобильський дзвін», яку оформила О.Пальчевська.
«Гірким полином поріс Чорнобиль – бідою нашою поріс»
Втім, Чорнобиль не минув. Він промовисто нагадує про себе щодня численними проблемами в різних сферах суспільства, у долі мільйонів людей, житті кожного з нас. Чорнобильська катастрофа, котра застала всіх зненацька, виявивши мізерну готовність до екстремальних ситуацій, поки що мало чого нас навчила.
Нам потрібно пам’ятати: майбутнє підкоряється людині тоді, коли вона здатна глибоко і всебічно осмислювати минуле і, максимально мобілізуючи творчий потенціал, вміти отримувати уроки з допущених помилок і прорахунків, шукати нових засобів вирішення завдань.
«Гірким полином поріс Чорнобиль – бідою нашою поріс»
Надія Овдіюк, директор Мізоцького селищного БКВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети