Гімназисти “винесли” костопільчан 3-0

OLYMPUS DIGITAL CAMERA26 лютого,  у четвер, відбулися матчі другого туру турніру пам’яті героїв Небесної Сотні. Черговим суперником здолбунівських гімназистів була команда « КОЛІСП – 2001» з міста Костопіль. Команда «Гімназія» вийшла на гру в такому складі: Гусарук Віталій, Щенін Микола, Гайдучик Микола, Пальчевський Роман, Левчун Володимир, Осадчий Дмитро, Жовтанюк Андрій, Сержанюк Микола, Горчак Святослав, Чичик Ігор, Ковальов Едуард. На заміну виходили: Горковчук Ілля, Гугайло Олександр, Гуральчук Володимир, Коник Назар, Паюк Роман, Коник Михайло, Шевчук Андрій.

Початок гри склався дуже  позитивно для команди гімназистів. Перший м’яч у ворота костопільчан вже на  2-й хвилині забив Гайдучик Микола. На 4-й хвилині після дальнього удару Жовтанюка  Андрія рахунок став 2:0 на користь команди «Гімназія». Такий початок матчу дещо деморалізував команду Костополя, а гімназистів навпаки заспокоїв. У результаті подальша гра в першому таймі  проходила переважно в центрі поля. Нечасті атаки з обох сторін успішно нейтралізовувалися  захисниками та воротарями обох команд. Другий тайм розпочався з атак костопільської команди,  які прагнули внести перелом у  гру. Але юні гімназисти  були готові до такого ходу подій. Завдяки грамотним успішним діям півзахисту  здолбунівчан  гра знову перейшла під контроль  команди «Гімназія». Слід  відмітити дебютну гру воротаря команди «Гімназія» Гусарука  Віталія. Його спокійна гра вселяла впевненість на дії захисту, що дозволило зберегти свої ворота від гола. Врешті-решт перевага гімназистів  завершилась голом у ворота команди Костополя.

Третій м’яч відмінним ударом головою, після подачі кутового, на 63-й хвилині зустрічі забив Ковальов Едуард. Кінцевий результат матчу 3:0  є  цілком  закономірним. Це справедлива винагорода  за самовіддану працю тренеру Ігору Миколойовичу Пархомчуку та його юним вихованцям. Інші матчі закінчились з такими результатами: «ДЮСШ Верес- 2000» (Рівне) – «Хімік» (Рівне) 5:0, «ДЮСШ Верес -2001» (Рівне) – «КОЛІСП-2000» (Костопіль) 0:5, «БЛІСП- КДЮСШ» (Березно) – «Надія» (Рівне)