. Гімназія отримала від братів Кличків спортивний інвентар | Здолбунів City

Гімназія отримала від братів Кличків спортивний інвентар

banderolkaЗдолбунівська гімназія стала переможцем конкурсу “Посилка успіху”, головною метою якого є сприяння розвитку спорту в Україні та забезпечення юних спортсменів якісним необхідним базовим інвентарем для проведення тренувань. У рамках проекту було розроб­лено універсальну посилку зі спортивним інвентарем з урахуванням вимог до організації занять з фізкультури у навчальних закладах. Для перемоги потрібно було виконати такі умови:

  • Записати відео до 3х хвилин про те, як тренується твоя секція, а також розказати про свої тренування.
  • Завантажити відзняте відео до ВКонтакті або на YouTube/Vimeo.
  • Залучитись підтримкою своїх друзів у соціальних мережах.

Ідея та змістовне наповнення відеоролика належить ученицям 10 класу Сергійчук Вікторії та Бекасюк Татіані. Саме завдяки активним, креативним та небайдужим до успіхів своєї гімназії учням та випускникам, які підтримали відеоролик (325 likes), отримати “Посилку успіху” стало реальністю.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама