Хіміотерапія від супермаркету

спалювання продукціїОх і заскучила я за вами. Доки наші волонтери фотографують спини тих, хто не бажає клеїти по дошках оголошень рекламу – наш улюблений супермаркет, що поблизу автовокзалу, рясно, не шкодуючи, змушує нас дихати хімією і хвороботворним димом. Як завжди показуючи наскільки їм чхати на Європу, стандарти, людяність і взагалі на все.

Майже щодня працівниці супермаркету після обіду влаштовують “шабаш” з сміття і непотребу. А це пакети, пластик, хімія та інше.

Як добре видно на фото- традиція це давня і вкорінена. Шановні мешканці  що проживають поблизу маркету сварились, що горить листя восени та постає питання- а може і не зовсім листя нас труїть?спалювання

В продуктах горіння містяться дуже небезпечні речовини – оксиди азоту, сірка, феноли, токсичні вуглеводи, канцерогенні діоксини, які можуть впливати на спадковість, не кажучи про сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів. Відомі випадки отруєння шкідливими речовинами, що виділяються при спалюванні пластикового сміття. Серед них дуже сильна отрута, створена людиною – діоксин, який може накопичуватись в організмі людини, постійно отруюючи та вбиваючи організм. За даними Грінпіс, від наслідків дії діоксину щорічно вмирає 20 000 людей. “Прибирання” шляхом спалювання одноразового пластикового посуду, поліетиленових пляшок, кульків та іншої пластикової тари нічого, крім шкоди, не приносить. Температура вогнища недостатньо висока для повного згорання пластику. Щільний чорний дим від їх тління утворює канцерогенні речовини – поліароматичні вуглеводні. Гума, згоряючи у вогнищі, виділяє канцерогенну сажу і оксиди сірки, які викликають респіраторні захворювання. При горінні нейлону, паралону, багатьох синтетичних тканин і покриттів виділяються ціаніди (солі синильної кислоти). А пластикові вироби (обрізки лінолеума, кришки від пластикових пляшок, шкірозамінник, клейонка, ізоляція кабеля, іграшки, старі фломастери, та ін.) при горінні виділяють не менше 75 високотоксичних речовин, в тому числі і діоксини. -повідомляє Держ. екологічна інспекція.

 Прошу відповідні органи якось відреагувати на цей жах, а людям не бути байдужими і також не мовчати. Ну або вихід- респіраторні маски :)

Ольга ФерарВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети