“Геройські” витівки Андріюка закінчилися каяттям у суді

25 квітня відбулось остаточне судове засідання по факту нанесення голові Здолбунівської РДА Сергію Кондрачуку під час сесії районної ради тілесних ушкоджень. За це передбачалась кримінальна відповідальність але і її можна уникнути коли депутата бажають виховувати.

Нагадаємо, наприкінці минулого року депутат Здолбунівської районної ради від Аграрної партії Олександр Андріюк під час позачергового засідання сесії, вдарив голову місцевої держадміністрації Сергія Кондрачука. Останній звернувся з заявою в поліцію, яка порушила справу за ч. 2 ст. 350 КК України «Умисне нанесення побоїв або заподіяння легкого чи середньої тяжкості тілесного ушкодження службовій особі». Ця стаття передбачає до 5 років позбавлення волі.

На засіданні Олександр Андріюк повністю визнав свою вину. Додав, що щиро кається за свій вчинок. Просив вибачення не тільки в голови РДА але і в усього депутатського корпусу. В свою чергу його захист пред’явив судді Ігорю Мичці протокол зборів трудового колективу ПрАТ «Мізоцьке РТП» про те,  що працівники підприємства хочуть взяти його на поруки та перевиховати. Сам Андріюк з лютого цього року працює на вказаному підприємстві менеджером з зовнішньоекономічної діяльності.

Прокурор, який у цій справі підтримував сторону обвинувачення, проти такого клопотання не заперечував. Так само як і потерпілий Кондрачук. Але останній задав підсудному ряд запитань. Зокрема, п. Кондрачук запитав, як давно п. Андріюк працює в «Мізоцькому РТП» на своїй посаді. Той розгубився і сказав, що рік. Його виправив директор цього підприємства, який теж був на засіданні і нагадав Андріюку, що менеджером він у них став лише з лютого цього року. Також Кондрачук захотів уточнити, що передбачає «комплекс заходів виховного характеру», які колектив має провести з депутатом, щоб той виправився. Бо саме таке формулювання вказане у клопотанні про взяття на поруки.

Невже в районні не знайшлося жодного іншого підприємства, яке взяло б п. Олександра на поруки, окрім підприємства, засновником, власником та кінцевим бенефіціаром якого є сам Андріюк? А що буде з тими працівниками підприємства, які відмовляться перевиховувати підсудного? Їх хоч не звільнять? –  запитував у захисту голова РДА Сергій Кондрачук.

Зрештою, суд повірив у щире каяття депутата-аграрія, врахував, що раніше він ніколи до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягався, впродовж усього свого життя живе за принципами моралі та чесності і віддав його на рік на перевиховання колективу «Мізоцького РТП».

Чи буде хтось з учасників процесу скасовувати це рішення через апеляційний суд покаже найближчий тиждень. Андріюк найпевніше задоволений, що уникнув навіть умовного терміну. Кондрачук же отримав визнання своїм кривдником вини по кримінальному злочину, декілька раз повторене «щире каяття». Суддя в свою чергу звернувся до пана Олександра уважно дивитись, щоб більше не повертатись до цього питання.

Ольга Ферар для ВСЕ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети