Генеральний консул Чехії у Здолбунові

Сьогодні з робочим візитом у Здолбунівській міській раді перебували Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек та консул Ігор Шедо.
Міський голова Ігор Ольшевський та голова районної ради Олег Дацюк привітали гостей та висловили побажання подальшої співпраці спрямованої на розвиток культурно-просвітницьких та економічних зв’язків з Чеською Республікою на рівні органів місцевого самоврядування та громадських організацій міста і району.
Консул, з свого боку, запевнив, що надзвичайно зацікавлений розвивати відносини з представниками чеської спільноти, всіляко підтримувати спільні проекти спрямовані на розвиток дружніх добросусідських відносин.
Повідомив, що даний візит для нього є знаковим напередодні початку безвізового режиму між Україною і країнами Шенгенської зони, оскільки він має можливість донести офіційну інформацію щодо правильного використання даної можливості громадянами України, так як «безвізом» не зможуть скористатися українці, які хочуть поїхати на роботу в європейські країни. Дана норма стосується туристів, відпочинку, гостьових та офіційних робочих поїздок.
Гості відвідали дошкільний навчальний заклад «Ладоньки», міський гідропарк, краєзнавчий музей, де Олег Тищенко, директор музею, поінформував наскільки тісно історія Здолбунова переплетена з чеськими переселенцями та такими відомими чехами, як брати Єлінеки, засновники цементовні у місті Здолбунові. Представив гостям невеличку фотоекспозицію, а також деякі експонати , які свідчать про те, наскільки чехи залишили вагомий спадок в історії міста, його розвитку економіки, інфраструктури та культури.
Пізніше гості також зустрілися з представниками чеського товариства в місті, яке перебуває на стадії створення, під час заходів,що для них підготували учні та вчителі Здолбунівської гімназії, яку заснували в свій час теж чехи.

За повідомленням Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети