Газовики пропонують вносити показники он-лайн

Всім користувачам природнього газу яких обслуговує Рівнегаз збут пропонується реєструватись на їх сайті. Рівнегаз ЗбутТаким чином ви отримаєте доступ до свого особистого кабінету. Реєстрація на сайті дозволить Вам вносити показання лічильника і платити за спожитий природний газ онлайн з вашого Особистого кабінету. Так само Ви зможете переглядати дані особового рахунку, зокрема ваш діючий тариф і баланс, історію оплат і показань лічильника.квитанція
У процесі реєстрації необхідно вказати Ваші номер особового рахунку, суму останнього платежу за газ, номер телефону, діючу адресу електронної пошти. Ваша електронна адреса надалі служитиме логіном для входу в Особистий кабінет.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети