Газова лихоманка: спочатку ввели, а тепер героїчно хочемо відмінити

За повідомленням оф.сайту Рівненської ОДА:

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму відеозверненні в соціальній мережі Facebook заявив, що Кабінет Міністрів України добиватиметься від Національної комісії з регулювання ринку електроенергії та комунальних послуг (НКРЕКП) зміни рішення, згідно з яким з 1 квітня в Україні розмежується плата за газ і вводиться абонплата за доставку палива.

Глава Уряду пообіцяв розібратися з абонплатою за газ, провести ретельні розрахунки і подивитися, як це вплине на оплату за газ для кожного українського громадянина. 

«Маю розрахунки, які показують, що збільшення плати є, і воно становить у середньому від 1,3 до 3 разів. Особливо це стосується тих, хто живе у багатоквартирних будинках», – пояснив Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що таке збільшення платежів є неприпустимим, і Уряд не миритиметься з такою ситуацією. Хоча Національна комісія і не підпорядковується Уряду і Прем’єр-міністру, Кабінет Міністрів вимагатиме, щоб рішення було переглянуто.

Нагадаємо, згідно із законом про ринок газу та згідно з нормами Кодексу транспортних мереж з 1 квітня в Україні за рішенням НКРЕКП введено окремий платіж – за доставку газу до споживачів. В Уряді підкреслювали, що ретельно відслідковуватимуть ситуацію, аби в кінцевому розрахунку українцям не довелося платити більше.

Від ЗС: героїчна боротьба, нікудишні комунікації і прогнозування. Може ще із посміховиськом  на весь демократичний світ – поправками проти антикорупціонерів спробуєте поборотись пане прем’єр?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети