Газеті Здолбунів CITY потрібна Ваша підтримка

Ми вирішили цього разу звернутися до УСІХ, адже газета соціальна, неприбуткова, як і діяльність ГО, яка її заснувала. Хочемо розповісти у спецвипуску про основні плани, програми, бюджетні цифр року 2019 го, які були затверджені депутатами в нашому районі та найбільших його громадах. Так, ми розуміємо, що це не календарі із Міс Здолбунів і не лотерея із призами та все ж прагнемо просувати свою ідею – озброювати суспільно важливими знаннями про свою громаду її мешканців, т.то вас наші шановні читачі.

Проте не всі читачі є у Інтернеті, а от знати де яку дорогу будуть ремонтувати, тротуар прокладати, майданчики встановлювати – хоче багато хто. З невеличкими коментарями, роз’ясненнями як читати ту чи іншу інформацію, таблиці.

Суттєво активізувалася подача Петицій у Здолбунові, проте низькою залишається обізнаність і подача проектів до Громадського бюджету, новим буде і конкурс міні-грантів для ОСББ і НГО у 2019 році. Про це ми теж хочемо докладно розповісти і роз’яснити як цим всім користуватися. Хоч б в межах газетної площі.

А от її розмір (обсяг) буде залежати від того, наскільки ми зможемо акумулювати підтримку здолбунівчан (і не тільки) для фінансування виходу цього номеру. Ось зміст спецвипуску:

Спецвипуск. Здолбунівщина 2019: чим буде жити і за що.

Бюджет і плани Здолбунівського району на 2019й

Бюджет і програми розвитку Здолбунова на 2019 й

Бюджет і програма благоустрою Здовбиці

Бюджет і програма благоустрою Мізоча

Громадський бюджет: підсумки року 2018

Конкурс міні-грантів: перш знайомство із правилами

Петиції: Опис механізму подачі

Анонс курсу економічної грамотності

Ми звертаємося до усіх, хто хоче і може допомогти цьому номері у такому вигляді (обсязі) побачити світ – скористатися своїм добрим наміром і надати посильну допомогу.

варіант 1) Безготівка (це НЕ картка, поповнити можна через термінал як платіж) на рахунок ГО, яка і оплачує друк видання

варіант 2) У скриньку, яка розташована в офісі РА “Пластілін” м.Здолбунів, вул.Мазепи, маг.Колібріс, 3й поверх.ВСІХ благодійників ми обов’язково згадаємо у випуску, якщо ви звісно не будете проти цього і повідомите свої дані нам.

Номер вийде обов’язково, у лютому, а от його обсяги у ваших, друзі, руках і гаманцях. Ми вважаємо що це нормальна практика для суспільно корисних речей, вклавши власну працю  безкоштовно, як свій внесок у розробку, написання, верстку видання, звернутися за допомогою для друку ЗС.

Команда ЗЕОНуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети