. Газета відхрещується від своїх засновників? | Здолбунів City

Газета відхрещується від своїх засновників?

Паніка охопила редакцію діючої газети НЖ, засновниками якої є районна влада. У своїх передплатних зверненнях до читачів редакція не приховує існування чуток про перейменування або закриття їх газети. Як стверджує видання «ніяка влада не зможе закрити газети…». Ця опозиційна риторика аж ніяк не відповідає дійсності, бо засновниками цієї газети є Здолбунівська районна рада і райдержадміністрація. Здолбунівська влада.

Яка може вийти зі складу засновників, перестати виділяти субсидії і дотації і на тому редакція у складі 5 чоловік залишиться сам на сам із читачами. Ось тоді і буде видно як то існувати у конкурентному середовищі і без адміністративного сприяння тієї ж влади. А остання, здається робить ставку на нове комерційне партійне видання, тому що саме його активно стимулюють передплачувати бюджетників і робити дописи до нього підлеглих. А куди такими «добрими намірами» дорога вимощена, сподіваємось ще не всі забули.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама