Гастролі здолбунівських театральних аматорів у Нетішині

кажани в нетішині (29)Перший виїзд, перша вистава за межами рідного здолбунівського БКЦ. Нетривала, але весела подорож мікроавтобусом, перенесення реквізиту на 4-й поверх, підготовка і звикання до нової сцени. Під час подорожі вже було зрозуміло, що одна із учасниць театральної групи, яка у Здолбунові потрапила до лікарні, потребує заміни, і така заміна знайшлася. Виручила актриса подібної театральної групи, яка мешкає у Нетішині. Таким чином тріо дівчат, всі, до того ж, на ім’я Ірина, впорались із форс-мажором.кажани в нетішині (4)

Після вистави із групою попрощався виконавець ролі режисера, який знову на тривалий час відбуває до Греції.кажани в нетішині (17)

А сама вистава пройшла на одному диханні. “Кажани” дякують за гостинний прийом Нетішинський палац культури і нових друзів з театральної групи “Маски”.кажани в нетішині (8)

Віктор Місюра, Микола Орлов, Ольга Брославська: Здолбунів сіті в гостях у Нетішин сітікажани в нетішині (1) кажани в нетішині (27)

Ольга Купріян – нова знахідка “Кажанів”кажани в нетішині (24)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети