Гарячі і відтерміновані вакансії – де їх шукати

Одним із дієвих способів пошуку роботи в Україні є інформація від друзів та знайомих, розповсюдженим способом пошуку переважно робітничих професій є послуги державної служби зайнятості, за більш кваліфікованою працею, посадами йдуть до кадрових агенцій. Як в реальні офіси так і у віртуальні. Тобто інтернет портали, агентства, рекрутингові компанії. Чим вигідні такі майданчики пошуку роботи, як наприклад  HeadHunter, сайт державної служби зайнятості, кадрові служби?

Тим, що на них можна побачити багато структурованої інформації. За посадами чи видами робіт, містами чи областями, умовами праці.

Ті компанії, що працюють із постійними роботодавцями, мають таку цікаву функцію, як можливість регулярно подавати свої резюме до великих компаній, які регулярно працевлаштовують працівників і мають значний попит на них.

Як це працює. Заходите на сайт рекрутингової чи консалтингової компанії, завантажуєте своє резюме і вибираєте ті, організації, які мають цікаві вам вакансії, розташовані у потрібних вам регіонах.HH Tako

Наприклад, заходимо за посиланням ТАКО  і дивимось інформацію про підприємство,

яке має інтереси у Рівненській області:

Приватне акціонерне товариство «Технологічна Аграрна Компанія Об’єднана» (ТАКО) – один з найефективніших виробників зерна кукурудзи та сої в Україні.

Початок бізнесу ТАКО було покладено  в 1996 році, коли власники компанії надавали

аграріям послуги по

збиранню врожаю з використанням власної сучасної збиральної техніки.

У 2005 році командою висококваліфікованих менеджерів було засновано приватне акціонерне товариство «Технологічна Аграрна Компанія

Об’єднана» (ТАКО).

ТАКО — компанія, що динамічно розвивається, й зацікавлена у залученні перспективних та ініціативних спеціалістів, які готові працювати в команді й прагнуть постійного розвитку.

Персонал компанії нараховує понад 1500 осіб.
У компанії організовано навчання, яке сприяє підвищенню кваліфікації співробітників, що, звичайно ж, приводить до кар’єрного росту.

Керуючий офіс знаходиться в м Києві, виробничі площі розташовані в Київській, Житомирській та Рівненській областях.

Як бачимо, конкретної вакансії немає, проте є опис компанії, який дозволяє оцінити масштаб, орієнтовний список можливих вакансій, рівень сезонності, плинності кадрів.

Та і стратегій пошуку роботи є декілька. Одна із них спрямована на відгукування на вакансію, а інша – на пропонування власних послуг. Описаний варіант – це якраз друга стратегія. Не миттєва, але теж ефективна, яка може «вистрелити» у будь-який момент.

Продовжуючи шукати потрібні вакансії, завжди можна зарядити декілька резюме по прилеглим «аеродромам».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети