Харчування 1 дитини в садочку буде коштувати 20 гривень

Таке рішення прийняла Здолбунівська міська рада.

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2016 року                                                                   № 262

 

Про встановлення  вартості

харчування  дітей в дошкільних

навчальних закладах міста Здолбунова

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2002р. №1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» та Наказом міністерства освіти і науки України від 21.11.2002р. №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах»,   міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. З 01 січня 2017 року встановити розмір:

1.1.Вартості харчування однієї дитини в день  у дошкільних навчальних закладах в сумі  20 грн.00 коп.

1.2.Батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах в сумі  12 грн.00 коп.

1.3.Відшкодування вартості за рахунок іншої субвенції на освіту з районного бюджету в сумі 8 грн.00 коп.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів,  податкової політики та реалізації державної регуляторної політики (голова Броніч А.Й.), а організацію виконання на – керівників дошкільних навчальних закладів міста Здолбунова.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети