Громадські інформаційні центри відкрились у Здолбунові

відкриття ГІЦ у Здолбунові (4)У п’ятницю у Здолбунові відбулось відкриття Громадських інформаційних центрів.  З цієї нагоди у приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки зібрались працівники бібліотечної сфери, громадських організацій. Перед присутніми виступили Галина Куклевська від ГІЦ№1, Микола Орлов від ГІЦ№2, Руслана Стасюк як координатор проекту створення ГІЦ у Рівненській області. На зустрічі були присутні представники львівського співорганізатора проекту НГО «Європейський діалог», начальник відділу культури і туризму Здолбунівської РДА Елеонора Стеценко.

Виступаючі поділилися своїм досвідом інформування громадян, сприянні наданню електронних, адміністративних послуг. Було відмічено позитивні моменти для мешканців Здолбунівщини через наявність комп’ютерів з безкоштовною можливістю користуватись Інтернетом в бібліотеці Здолбунова, існування порталу Здолбунів CITY, проведені навчання для адміністраторів ГІЦів, що сприятиме підвищенню якості обслуговування здолбунівчан. Приємною новиною прозвучали і перспективи розвитку сфери інформатизації, електронного урядування в районі. Так, Здовбицька бібліотека виграла грант на облаштування ще одним робочим комп’ютеризованим та Інтернатизованим місцем, а НГО «АЦРМ «ЗЕОН» подав заявку на грант для розробки практичного каталогу електронних, адміністративних послуг, «гарячих» телефонів, адрес, електронних скриньок аварійних служб, органів влади.відкриття ГІЦ у Здолбунові (1)

Також розроблений буклет про діяльність ГІЦів, витяг із якого подаємо нижче:

У повсякденному житті бувають ситуації коли потрібно знайти відповіді на декілька запитань одразу і бажано в одному місці.

Якщо ви шукаєте:

Як отримати дозвіл на будівельні роботи

Як оформити в оренду земельну ділянку

Де і як придбати квиточок на потяг через Інтернет

Як подати заявку на оформлення шенгенської візи

За якими номерами телефонувати якщо у квартирі протікає вода, не гріють радіатори, зламались вхідні двері у під’їзд

Куди поскаржитись на бездіяльність того чи іншого органу (міліції, прокуратури, чиновника місцевої влади)

Тоді вам є сенс звернутись до Громадських інформаційних центріввідкриття ГІЦ у Здолбунові (2)

ГІЦ №1 м.Здолбунів вул.Шкільна приміщення Здолбунівської районної бібліотеки

Послуги, які можна отримати:

Безкоштовні курси освоєння комп’ютера та консультації  з використання сервісів електронного урядування та електронних послуг:

Електронне урядування: обговорення проектів Законів України, звернення

Інтернет-магазин: здійснення електронних покупок, оплата товарів і послуг

Е-банкінг: здійснення комунальних платежів, банківські операції

Е-квиток: на літак, потяг, автобус

Е-звітність: до Податкової, Пенсійного фонду

Е-пошта: передплата преси, поштові перекази

Е-реєстрація: складання ЗНО, вступ до ВНЗ України, реєстрація в ДНЗ

Е-доставка документів з фондів Здолбуніської ЦРБ і не тільки

Пошук роботи

 Консультант ГІЦ в Здолбунівській центральній районній бібліотеці:

Куклевська Галина Вікторівна тел. 2-47-12відкриття ГІЦ у Здолбунові (3)

ГІЦ №2 м.Здолбунів вул.Незалежності, 11, приміщення Укрцемремонту, офіс громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН»

Послуги, які можна отримати:

  1. Консультацію щодо захисту ваших прав
  2. Інформацію про номери телефонів, адреси, сайти органів що надають адміністративні, електронні послуги у Здолбунівському районі та загальнонаціональні (бронювання квитків в готелі, на потяги, футбольні матчі, записи на співбесіди у Посольства тощо)
  3. Доступ до інформації, розміщеної на порталі Здолбунів CITY
  4. Доступ до каталогу електронних, адміністративних послуг та екстрених телефонних номерів

 Контакти: Тел: +380976681470  E-mail: zdolbunivcity@i.ua   Skype: analitik_rivne

ГІЦ створені в рамках проекту  «Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях – ІІ етап» та підписаного Меморандуму між НГО «АЦРМ «ЗЕОН», Здолбунівською районною радою та Здолбунівською районною бібліотекоюлого полскаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети