. Газета «Здолбунів CITY», № 6 | Здолбунів City

Газета «Здолбунів CITY», № 6

Закачати із сервера буде можливо 17.05. Друкований варіант у кіосках міста та редакції. +

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Саша

    Маленька ремарка з приводу написання слова. У статті "Мешканці проти" було вжито слово "здолбунівці". Так само можна написати "львівці",  "київці" "рівненці"(що, до речі, часто можна зустріти не тільки в рівненських газетах, а й навіть в деяких національних, зокрема у Львівському експресі).  Звучить кумедно. Це не є правильно, оскільки повинно бути "здолбунівчани", так само як "сімферопольчани", "шепетівчани" тощо. Маю надію, що це буде враховано у подалиших матеріалах щодо мешканців Здолбунова

  • zdolbunivcity

    автор статті інколи використовує експериментальні слова такі які зустрічаються, наприклад на каналі СТБ, але звичайно здолбунівчани – це не здолбунівці і наш літредактор зверне на це свою увагу. Дякуємо!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама