. Футбольний турнір: трохи футболу, трошки багнюки | Здолбунів City

Футбольний турнір: трохи футболу, трошки багнюки

21-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2016 РОКУ

17 ГРУДНЯ (СУБОТА) 18 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
55. 5:2 Зірка – ДЮСШ-Шкільна-2 64. 5:2 Арсенал-Глинськ – Хемп-01
56. 2:11 СК Меридіан – Вікторія 65. 7:13 ДЮСШ-Здолбунів – Танчик
57. 0:3 Ямайка – ПТГО 66. 1:10 ФК Розваж – Будкомфорт
58. 1:6 Хаос – Шкільна 67. 4:2 ФК Петрус – Нова Мощаниця
59. 6:1 Діана – ХФК Надія 68. 5:2 ФК ЛМЗ Квасилів – СК Меридіан
60. 3:8 ХФК Надія-юнаки – Benny Hill 69. 2:2 Діана – ПТГО
61. 0:7 Білашів – Експрес 70. 5:2 Dream-team – FC Germania-2
62. 11:3 Б-52 – Стеблівка 71. 5:3 Benny Hill – Зірка
63. 13:4 FC Germania – FC Germania-2 72. 0:14 Стеблівка – FC Germania

 

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД на 19 грудня:

       

          ГРУПА «А»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 ТАНЧИК 4 4 0 0 34:9 12
2 АЛЬФА-ЦЕНТАВРА 4 4 0 0 13:8 12
3 ЕКСПРЕС 4 2 0 2 11:8 6
4 БІЛАШІВ 5 2 0 3 8:19 6
5 АТЛЕТИК 5 1 0 4 11:22 3
6 ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ 4 0 0 4 9:20 0

 

        ГРУПА «В»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 ДІАНА 5 4 1 0 22:5 13
2 ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ 5 2 2 1 10:8 8
3 ХФК НАДІЯ 4 2 1 1 9:10 7
4 ЯМАЙКА 4 1 1 2 6:9 4
5 АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК 4 1 1 2 9:11 4
6 ХЕМП-01 4 0 0 4 5:18 0

 

          ГРУПА «С»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 БУДКОМФОРТ 5 5 0 0 35:7 15
2 ОЛІМПІК 4 3 0 1 12:9 9
3 ФК РОЗВАЖ 5 2 0 3 12:20 6
4 ІВАЧКІВ 5 2 0 3 14:20 6
5 МЕДИК 4 2 0 2 18:13 6
6 ХФК ДЖЕРЕЛО 5 0 0 5 11:33 0

 

         ГРУПА «D»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 BENNY HILL 5 4 0 1 28:10 12
2 ШКІЛЬНА 4 3 1 0 14:6 10
3 ЗІРКА 5 2 1 2 12:13 7
4 ХАОС 5 2 0 3 6:15 6
5 ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2 5 1 0 4 9:20 3
6 ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ 4 1 0 3 11:16 3

      

          ГРУПА «E»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 FC GERMANІА 3 2 1 0 28:5 7
2 DREAM-TEAM 3 2 1 0 10:4 7
3 Б-52 3 1 2 0 13:5 5
4 СТЕБЛІВКА 4 1 0 3 11:29 3
5 FC GERMANІА-2 (DMYTRIVKA) 3 0 0 3 6:25 0

 

          ГРУПА «F»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 ФК ПЕТРУС 4 3 1 0 21:8 10
2 ВІКТОРІЯ 4 3 1 0 18:6 10
3 ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ 4 2 0 2 11:10 6
4 НОВА МОЩАНИЦЯ 4 1 0 3 8:11 3
5 СК МЕРИДІАН 4 0 0 4 7:30 0

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли

5-6 місця, в залік бомбардирів враховуватись не будуть)

№ п/п Прізвище гравця (команда) Забиті м’ячі
1 Коляда М. (Будкомфорт) 20
2 Гайдук В. (FC Germania) 14
3 Трофімчук М. (Танчик) 10
4-5 Гуменюк Ю. (Медик), Сіліхін П. (Benny Hill) 8
6-7 Наумець А. (Танчик), Левечко П. (Benny Hill) 7
8-13 Чикалюк С., Груша В. (обоє-Танчик), Савчук В. (Діана), Середюк І. (Арсенал-Глинськ), 6
  Момотюк В. (Будкомфорт), Бондаренко О. (FC Germania)  
14-23 Казмірук А. (ХФК Надія), Сьох Р. (Benny Hill), Цимбалюк М. (Б-52), 5
  Нижник Н. (Атлетик), Вільбовець О., Андрійчук В. (обоє-Експрес),  
  Гайдучик М. (Dream-team), Любар О. (ФК Петрус), Ткач В., Ситницький І. (обоє-Вікторія)  

 

17-18 грудня попередження отримали:

Нестерчук Т. (Зірка), Копоть М., Тлумак С. (обоє-ДЮСШ-Шкільна-2), Кулєша Н. (Шкільна),

Кухарчук С. (ХФК Надія-юнаки), Кислюк О. Пушик В., Макарчук О. (всі-Benny Hill), Соловей Ю. (Б-52), Власюк В. (Нова Мощаниця), Оніщук Ю., Ошманін І. (обоє-ФК ЛМЗ Квасилів), Сабадах В. (СК Меридіан), Ткачук В. (ПТГО), Піхотін Ю. (Діана), Воробюк О. (Dream-team)

Два попередження мають:

Півко О., Андрійчук В. (обоє-Експрес), Мельничук О. (Хемп-01), Мельничук С. (Шкільна),

Цюзь М. (Ямайка), Давидюк В. (Арсенал-Глинськ), Ткачук В. (ФК Петрус), Кислюк О. (Benny Hill)

Вилучення:

Не було

Штрафники:

Савончук В. (Б-52) – за рішенням КДК залишилось 3 гри

В 72 матчах командами забито 462 мячі, що становить 6,42 гола за гру.

 

Положення 2-х команд (матчі з 1, 3 і 4 командами в групах) на 19 грудня:

 

                                                                                І                  В                 Н                 П                Р/М             ОЧ

1 ШКІЛЬНА 3 2 1 0 11:5 7
2 ВІКТОРІЯ 3 2 1 0 7:4 7
3 ОЛІМПІК 3 2 0 1 6:4 6
4 АЛЬФА-ЦЕНТАВРА 2 2 0 0 4:2 6
5 DREAM-TEAM 2 1 1 0 5:2 4
6 ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ 3 1 1 1 6:6 4

 

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 ЕКСПРЕС 7:0/ 3 0:1/ 0 0:5/ 0 4:2/ 3           3
2 БІЛАШІВ 0:7/ 0 2:3/ 0 2:8/ 0 2:0/ 3 2:1/ 3 2 0 3 8:19 6 4
3 АЛЬФА-ЦЕНТАВРА 1:0/ 3 3:2/ 3 7:6/ 3 2:0/ 3            
4 ТАНЧИК 5:0/ 3 8:2/ 3 8:0/ 3 13:7/3            
5 АТЛЕТИК 2:4/ 0 0:2/ 0 6:7/ 0 0:8/ 0 3:1/ 3 1 0 4 11:22 3 5
6 ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ 1:2/ 0 0:2/ 0 7:13/0 1:3/ 0 6

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 ДІАНА 3:0/ 3 4:2/ 3 7:0/ 3 6:1/ 3 2:2/ 1 4 1 0 22:5 13 1
2 АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК 0:3/ 0 2:4/ 0 5:2/ 3 2:2/ 1            
3 ЯМАЙКА 2:4/ 0 4:2/ 3 0:0/ 1 0:3/ 0
4 ХЕМП-01 0:7/ 0 2:5/ 0 3:4/ 0 0:2/ 0 6
5 ХФК НАДІЯ 1:6/ 0 0:0/ 1 4:3/ 3 4:1/ 3            
6 ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ 2:2/ 1 2:2/ 1 3:0/ 3 2:0/ 3 1:4/ 0 2 2 1 10:8 8  

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 БУДКОМФОРТ 5:3/ 3 3:2/ 3 10:1/3 8:1/ 3 9:0/ 3 5 0 0 37:7 15 1
2 МЕДИК 3:5/ 0 5:2/ 3 10:1/3 0:5/ 0            
3 ОЛІМПІК 2:3/ 0 1:0/ 3 6:5/ 3 3:1/ 3
4 ФК РОЗВАЖ 1:10/0 2:5/ 0 0:1/ 0 3:2/ 3 6:2/ 3 2 0 3 12:20 6  
5 ДЖЕРЕЛО 1:8/ 0 1:10/0 5:6/ 0 2:3/ 0 2:6/ 0 0 0 5 11:33 0 6
6 ІВАЧКІВ 0:9/ 0 5:0/ 3 1:3/ 0 2:6/ 0 6:2/ 3 2 0 3 14:20 6

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 BENNY HILL 3:4/ 0 5:0/ 3 8:3/ 3 7:0/ 3 5:3/ 3 4 0 1 28:10 12  
2 ШКІЛЬНА 4:3/ 3 6:1/ 3 3:1/ 3 1:1/ 1            
3 ХАОС 0:5/ 0 1:6/ 0 2:1/ 3 3:1/ 3 0:2/ 0 2 0 3 6:15 6 4
4 ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ 3:8/ 0 1:2/ 0 2:5/ 0 5:1/ 3
5 ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2 0:7/ 0 1:3/ 0 1:3/ 0 5:2/ 3 2:5/ 0 1 0 4 9:20 3
6 ЗІРКА 3:5/ 0 1:1/ 1 2:0/ 3 1:5/ 0 5:2/ 3 2 1 2 12:13 7 3

 

ГРУПА «E»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 В Н П Р/М ОЧ М
1 FC GERMANІА 1:1/ 1 14:0/ 3 13:4/ 3            
2 Б-52 1:1/ 1 1:1/ 1 11:3/ 3            
3 DREAM-TEAM 1:1/ 1 4:1/ 3 5:2/ 3            
4 СТЕБЛІВКА 0:14/ 0 3:11/ 0 1:4/ 0 7:0/ 3 1 0 3 11:29 3 4
5 FC GERMANІА-2 (DMYTRIVKA) 4:13/ 0 2:5/ 0 0:7/ 0 5

 

ГРУПА «F»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 В Н П Р/М ОЧ М
1 ФК ПЕТРУС 5:2/ 3 2:2/ 1 10:2/ 3 4:2/ 3 3 1 0 21:8 10 1
2 ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ 2:5/ 0 1:2/ 0 5:2/ 3 3:1/ 3 2 0 2 11:10 6 3
3 ВІКТОРІЯ 2:2/ 1 2:1/ 3 11:2/ 3 3:1/ 3 3 1 0 18:6 10 2
4 СК МЕРИДІАН 2:10/ 0 2:5/ 0 2:11/ 0 1:4/ 0 0 0 4 7:30 0 5
5 НОВА МОЩАНИЦЯ 2:4/ 0 1:3/ 0 1:3/ 0 4:1/ 3 1 0 3 8:11 3 4

 

24 ГРУДНЯ (СУБОТА) 25 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)   1/16 фіналу
73. 9.00 Експрес – ДЮСШ-Здолбунів 81. 9.00 3-я з 2-х – Е4                                  (1)
74. 9.50 Хемп-01 – Ямайка 82. 9.50 4-а з 2-х – В4                                  (2)
75. 10.40 Олімпік – Медик 83. 10.40 A3 – D3                                           (3)
76. 11.30 ХФК Надія – Арсенал-Глинськ 84. 11.30 5-а з 2-х – F4                                   (4)
77. 12.20 Шкільна – ХФК Надія-юнаки 85. 12.20 C3 – F3                                            (5)
78. 13.10 FC Germania-2 – Б-52 86. 13.10 6-а з 2-х – D4                                  (6)
79 14.00 Альфа-Центавра – Танчик 87. 14.00 В3 – А4                                           (7)
80. 14.50 FC Germania – Dream-team 88. 14.50 Е3 – С4                                            (8)

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама