Футбольний бум у Здолбунові

футбол у здолбуновіСезон 2015 року в футбольному житті нашого міста є знаковим у позитивному сенсі відносно попередніх років. Вперше за останні роки п’ять  футбольних команд міста виступають в обласних змаганнях. Команда «Волинь-цемент», вірніше дві команди, доросла (граючий тренер Довгалець Олександр Леонідович) та юнацька (тренер Стратюк Сергій Федорович) виступають у першій групі. Дві команди ветеранів: ФК «Автоленд» (тренер Морозов Володимир) та ФК «Здолбунів» ( граючі тренери Климчик Петро,  Клочок Володимир) грають на першості області серед  ветеранів. Команда «Гімназія» ( тренер Пархомчук Ігор Миколайович) виступають  в дитячо – юнацькій футбольній лізі області.

Враховуючи специфіку календарів змагань ми маємо кожен тиждень дві-три гри в нашому місті. Це чудовий шанс для пропаганди футболу та відпочинку мешканців міста в такий психологічно напружений час. Але організація цих матчів на жаль знаходиться ще не на належному рівні.

Останнім часом кількість глядачів на трибунах міського стадіону  збільшилась, але ще далека до бажаного максимуму. Стадіон – це по великому рахунку спортивний театр. Виходячи з цього визначення повинні бути забезпечені для глядачів відповідні умови. Що в даному випадку маємо ми? Маємо мінімум який включає лавки для сидіння («совдепівського» якщо не польського ( 30-х років) зразка) і без даху над головою. І, звичайно, огорожу.

Що ми не маємо? Елементарного інформаційного забезпечення (озвучення), торгівлі прохолодними напоями, морозивом  та дитячою здобою. Запитання до міської влади: що для цього потрібно іноземні інвестиції? Чи може комплексну програму з відповідним законом? А що заважає чи не дозволяє організувати виставку дитячої творчості з нагородженням переможців під час перерви в футбольному матчі. Ці запитання-пропозиції може продовжити кожен з нас, проблема лише в тому що відповідь ми навряд  чи почуємо.

Взагалі щоб футбольний бум в Здолбунові продовжувався  та розвивався потрібно комплексно підійти до цієї проблеми. В цьому питанні потрібна загальна єдність всіх учасників цього процесу, футболістів, вболівальників, місцевої влади всіх рівнів. Загалом потрібно зробити так щоб в день  проведення футбольних матчів міський стадіон ставав міською «Меккою» куди прагнули попасти всі жителі міста. Для цього потрібно проводити на ньому масу не футбольних заходів, заради популяризації та пропаганди саме футболу.

 Розшифровуємо  цей так би мовити парадокс.  Справа в тому, що футбольні вболівальники беззаперечно будуть на матчі, а не футбольних можна зацікавити та привернути  опосередковано через інші види спорту, мистецтво, хобі, тощо. Якщо, наприклад, перед  матчем провести показові виступи вихованців  наших  відомих  тренерів Гордійчука Володимира  Григоровича та Куцеля Віктора  Андрійовича. Без перебільшення вся країна знає про спортивні досягнення їхніх вихованців, наших земляків штангістів та борців. Але про це ми дізнаємось в основному з преси, тому що  така специфіка їхніх видів спорту.  Чому не представити їх нам в перерві футбольного матчу, щоб ми їх вшанували за їхню ефективну працю хоча б оплесками та словами вдячності.

Аналогічна ситуація з нашими відомими митцями та іншими яскравими особистостями рівненського краю. На жаль на даний момент про вшанування ветеранів спорту під час футбольних матчів ми можемо лише мріяти, по тій простій банальній причині що ветерани футболісти самі не мають доступу на центральний міський стадіон, а проводять свої матчі на стадіоні «Колос». Враховуючи реалії сьогодення в нашій країні звертаємось до депутатів міської ради за допомогою в продовженні свята футбольного буму у нашому місті на радість  прихильників спорту Здолбунівщини.

Юрій  Мельник, Сергій  МилянВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети