Футбольні змагання у Новомильську

турнір у Новомильську (3)Футбол – це жагуче протиборство двох команд, у якому виявляються витривалість, сила, спритність, швидкість реакції. Як зазначив кращий футболіст сучасності бразилець Пеле: «Футбол – це важка гра, у неї грають ногами, а думати треба головою». Футбол це мистецтво. Мабуть, жоден вид спорту неспроможний з ним зрівнятися за популярністю.турнір у Новомильську (1)

Відтак на зелені свята ( 01 червня  2015 року) на території клубу с. Новомильськ відбулися міжрайонні змагання по футболу в Пам’ять героїв АТО і Небесної Сотні. Між собою змагалися команди сіл Здовбиця, Білашів, Загороща, Копитків, Новомильськ, м. Здолбунів та с. Тайкури Рівненського району.

По закінченню змагань голова Здолбунівської РДА С. Кондрачук вручив нагороди для переможців.турнір у Новомильську (2)

 

І. Мельник в.о. директора РБКВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети