Футболісти Здолбунівської гімназії очікують на міжнародну зустріч

9 квітня Здолбунівську гімназію відвідали голова Здолбунівської райдержадміністрації В.Шуль та начальник відділу молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації М.Гарбовський, де відбулась зустріч із директором гімназії І.Гнатюком та вчителями фізичної культури І.Пархомчуком та В.Морозовим. Під час зустрічі обговорювалось питання участі спеціалізованого класу із футболу у дитячо-юнацькій футбольній лізі Рівненської області та турнірах різних рівнів.

Коментар директора гімназії І.Гнатюка: Ініціатива зустрічі була зі сторони РДА. Голова РДА активно цікавився класом, питав про розклад змагань, цікавився потребами. Були висловлені пропозиції підтримати спецклас коштами (сесія 24.04.13 – прим.ЗС) для участі у таких змаганнях  не тільки в межах Рівненської області, а і за кордоном, зокрема у м.Столін Республіки Білорусь. Також, по можливості, очікується підтримка щодо харчування цих учнів. Ми, звичайно, раді такій увазі, залишилось дочекатись обіцяного і хочеться вірити, що саме так і буде.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети