Фотовиставка “Молимося за мир”

20150828_113720 (1)Цього літа у Здолбунові гостює міжнародна фотовиставка “Молимося за мир”: спочатку у приміщенні районної бібліотеки для дітей і юнацтва, а з 28 серпня у центральній районній бібліотеці.
Ідея створення цієї виставки з’явилася в минулому році на фоні сумних подій на Україні. Вона стала міжнародною тому, що тема миру не перестає бути актуальною у всьому світі. Розвиток ідеї відбувався у співпраці з міжнародною молодіжною організацією YMCA України та інших країн. Було заплановано, щоб фотовиставка подорожувала з міста в місто, з країни в країну, створюючи атмосферу миру серед її відвідувачів.
Перша міжнародна фотовиставка “Молимося за мир” (“Pray for Peace”) почала свою подорож в Україні 27 вересня 2014 року, далі – до Білорусі, пізініше в Данію та Бельгію.
Сьогодні Вашій увазі представлені роботи вже ІІ міжнародної фотовиставки “Молимося за мир”. Роботи були надіслані учасниками з України, Росії, Білорусі, Ізраїлю, Китаю та Канади. Фотовиставка стартувала 1 березня цього року, і вже побувала в Москві (Росія), Вітебську та Великому Селищі (Білорусь), Києві (Україна). Тепер прийшов час для Здолбунова!

Якщо Вам здалася цікавою наша ідея, Ви теж можете стати учасником вже наступної міжнародній фотовиставки “Молимося за мир”, яку ми плануємо розвивати в наступному році. Надсилайте свої фотороботи на адресу viktor_rivne@ukr.net в будь-який час, коли захочеться внести свій маленький внесок для розвитку миру на Землі.
Умови для робіт наступні:
•ім’я та прізвище автора;
•населений пункт та країна проживання автора;
•назви робіт (по бажанню);
•можна надсилати до 7 фоторобіт;
•формат фотографій .jpg, .jpeg максимальної якості та резолюції для друку розміром 20 х 30 см (А4).
Кожною фотографією, кожним вчинком, кожним словом і думкою ми всі молимося за мир! Нехай буде мир на Землі!
Віктор та Надія Мельники, члени міжнародної організації YМСАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети