Фотоогляд Здолбунова: своїми руками в минуле – 3

2015 рік, планета Земля, місто Здолбунів

світлофор

Пішов другий тиждень, як не працює світлофор біля ЗОШ№6, за який ми з вами через бюджетний гаманець міської ради платимо 18000 грн у рік, щоб він працював.

порушення ПДР автохами здолбунова (2) автохами здолбунова (1) автохам_22 автохам_21 парковка

Знаків не бачимо, пішоходів і відвідувачів супермаркету не помічаємо.

Що з такими автохамами роблять у світі? Ми у Здолбунові лише роздавали листівки, попереджали разом із ДАІ, але, як-то кажуть, це лише перший рівень повернення до свідомості…у Львові мажор_1 у Львові мажор_2 у Львові мажор_3

Це львівський мажор вирішив, що йому можна припаркуватись на перехресті..

боротьба з хамами (5) боротьба з хамами (4) боротьба з хамами (3) боротьба з хамами (2) боротьба з автохамами_1 боротьба з автохамами боротьба з хамами (1)

Підбірка фото, де пішоходи менш терплячі, ніж у Здолбунові…

автохам

Чим не джип для АТО припаркувався біля офісу волонтерів, навпроти вікна суду. Зауваження не було кому зробити.оголошення смітник

Наші люди звикли, що без таких слів до них не доходить?
місто (1)

 

Бо якби звикли до іншого, то не смітили б, за смітниками слідкували, пам’ять померлих шанували…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети