Фотоогляд Здолбунова: своїми руками в минуле – 1

ВСІ хочуть щоб завтра стало краще чим сьогодні, а що МИ ВСІ для цього робимо?

Фотоогляд звичайного дня у Здолбунові.

фотоогляд Здолбунова (13) фотоогляд Здолбунова (12)

В цьому сквері часто гуляють із дітками. Під ногами сміття, при чому видно ж що спеціально у пакеті винесене, поруч сумнозвісне кафе. І якщо про кафе є за що спитати у міської влади, то за сміття під ногами у своїх дітей у кого питати?


фотоогляд Здолбунова (8) фотоогляд Здолбунова (7)

Біля залізничних колій вночі рухаються “гномики” з тачками і візками.  Без світла і шуму. Одні “гномики – трудівники” вивозять непотріб із своїх осель і викидають іншим “гномикам” під ноги, якраз в той час як вони у своїх візочках везуть надовбану біля залізничних колій глину чи назбираний щебінь.

фотоогляд Здолбунова (2)Так виглядає центральна квіткова алея восени по вул.Б.Хмельницького

фотоогляд Здолбунова (9)

Українська залізниця перевозить вагони Российских железных дорогфотоогляд Здолбунова (10)

Коли спало листя то можна добре роздивитись наскільки хворі наші деревафотоогляд Здолбунова (5)

Колись на подвір’ї школи у с.Здовбиця стояла гарна висока ялинка. До приїзду електриків? Потім вона стала однорукою ялинкою, а тепер з горя засохла зовсім.фотоогляд Здолбунова (11)

Як пройти по тротуару по вул.Зелена і що таке тримати вільним виїзд, водію цього авто невідомо. Головне власні сідниці привезти туди куди їх володарю потрібно, а на решту здолбунівчан…ну так власне як і їм на нього…Інакше би стояв на спущених колесах і з цеглиною на капоті.фотоогляд Здолбунова (4)

Конкурс “Дюймовочка”. Умови: протиснутись між машиною та дорожнім знаком по вул.Фабричнійфотоогляд Здолбунова (1)

Здається, йогурти мають продаватись із холодильників, а не контейнерів..фотоогляд Здолбунова (3)Філологічна загадка

фотоогляд Здолбунова (6)

Очікували побачити чистою головну сторінку бюджетної пиявки – Нового шляху Ілліча, із закликами поновити ЇХ головного редактора на роботі, репортажем із відстоювання трудовим колективом свого головреда…Натомість поздоровлення, перерізання стрічки у ЦНАПі в т.ч тим, хто звільнив редактора. Шлях Ілліча переміг Нове життя чи життя по -новому. Хай живе вічний Шлях Ілліча!!!???Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети