Фотоновини Здолбунова

Починається новий тиждень. Короткий робочий, передпасхальний. У наш фотооб’єктив потрапили такі куточки нашого міста.

З 24 квітня надовбали ремонтники дірок по вул.Грушевського та так їх і залишили. Чи то це вже весь ремонт, чи то така нова технологія – покаже час.

На вул.Княгині Ольги, в тій частині, що ближче до вул. Шевченка, не тільки розбита і перерита вулиця, а й електрокабелі, телефонні дроти висять буквально над головами.

Біля служби зайнятості вітром знесло огорожу, яка перекрила частину вулиці.

А прокуратура на тій же вулиці, почала робити нову огорожу. Поки що хлопці успішно зносять старий паркан. “Хлопці”, тому що інших ознак будівельників, як наприклад, спецформа чи каски ми не побачили.

За залізничним мостом, як їхати на вокзал, місцеві жителі страждають вадами зору. Адже зі всієї встановленої таблички встигли прочитати лише верхній рядок “Висипати сміття”:)

Ось наприклад, якщо зайдете у магазин біля Катеринівського ринку:), то, вибираючи серед цукерок чи швидше вафельних батончиків “Корівка”, не забудьте подивитись, які саме Корівки ви берете. Ті, що з ціною по 41 грн за кілограм, чи ті, що з наклеєними зверху цінниками (білі стікери) по 53 грн за ті ж самі цукерки.

Зробіть добру справу вже сьогодні, як зробили ці люди!

Повернуто втрачений фотоапарат, повернуто собаку породи Хаска, повернуто московську сторожову

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети