Форум з енергоефективності відбудеться у Здолбунові

форум лого29 квітня 2015 року в м.Здолбунів відбудеться інвестиційний форум з енергоефективності. У рамках форуму відбудеться презентація енергозберігаючих технологій, опалювальної техніки, альтернативних видів палива та малобюджетні способи економії та обліку енергії на об’єктах бюджетної сфери району, демонстрація об’єктів, на яких встановлені котли на деревині, щепі та аналіз їх ефективності.

 Організаторами інвестиційного форуму з енергоефективності є департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації спільно із Здолбунівською районною державною адміністрацією та Здолбунівською районною радою.

 Відвідувачі інвестиційного форуму з енергоефективності зможуть дізнатися практичні аспекти про енергоефективність та енергозбереження, економію й раціональне споживання ресурсів, відновні джерела енергії, а також провести ділові перемовини з потенційними інвесторами.

 Організатори запрошують взяти участь у конференції приватних інвесторів у галузі енергоефективності та ресурсозбереження, керівники енергосервісних компаній, які бажають втілювати енергозберігаючі проекти у Здолбунівському районі на об’єктах комунальної й державної власності.

 Час: 29 квітня 2015 року, початок о 09:00

 Місце: зал засідань Здолбунівської районної ради, вул. Грушевського, 14.

Інформаційно-аналітичний партнер Форуму – ЗЕОН та Здолбунів CITY

 За додатковою інформацією звертайтеся до:

в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Здолбунівської райдержадміністрації Лук’янчук Марії Василівни, роб.тел.: (03652) 2-23-30, електронна пошта: vnpolzdol@ukr.net.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети