Форум об’єднаних громад стартує у Рівному завтра

19-20 жовтня в Національному університеті водного господарства та природокористування пройде Форум об’єднаних територіальних громад Рівненщини.

Першого дня форуму, який розпочнеться о 10.00, керівництво області розповість про стан розвитку, успіхи та проблеми об’єднаних територіальних громад Рівненщини.

Також експерт з Польщі Роберт Закшевський поділиться досвідом проведення реформи місцевого самоврядування на прикладі своєї країни.

У рамках форуму учасники зможуть подискутувати щодо освітньої та медичної реформи і ОТГ.

19 жовтня, об 11.30, відбудеться зустріч з пресою (брифінг учасників Форуму). (Зала Вченої ради НУВГП  (1 поверх).

У другий день роботи гостей заходу чекає Міжнародна науково методична конференція «Децентралізація влади, проведення реформ в Україні. Сучасний стан та проблеми підготовки кадрів для об’єднаних територіальних громад».

У дводенному заході візьмуть участь представники влади області, українські та зарубіжні експерти, голови та службовці ОТГ Рівненщини та громадськість.

Контакти: Василь Туз, т. 0503751222; 0978230969.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети