Форум громадянських ініціатив у Львові запрошує учасників

Організатори Форуму – неурядова організація Центр Громадянських Ініціатив (далі – ЦеГрІн) та Асоціація територіальних самоврядних громад Львівщини за сприяння представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні в партнерстві з Українським Католицьким Університетом.

Завдання Форуму –   виробити та поширити пріоритетні напрямки діяльності громадянського суспільства в актуальних умовах; сформулювати основні вимоги суспільства щодо розвитку країни адресовані Парламенту, Кабінету Міністрів України, кандидатам у Президенти; налагодити нові ефективні комунікації між громадськими активістами різних частин країни.

Форум проходитиме у форматі пленарних засідань, панельних дискусій, динамічної мережі. За результатами його роботи передбачено прийняття Резолюції на підставі якої будуть розроблені звернення Форуму до органів влади, різних суспільних інститутів та груп.

Учасники форуму – це  громадські лідери та активісти, представники органів самоорганізації населення, студентського самоврядування, асоціацій громадських об’єднань, лідери громадянських рухів, депутати місцевих рад, політологи, соціальні технологи, суспільствознавці, експерти.

Кількість учасників обмежена.

Перевага надається учасникам Центральних  Східних та Південних областей.

Організатори забезпечують  витрати на харчування, проживання та роздаткові матеріали.

Час: 29-30 квітня 2014 року

Місце: Український Католицький Університет

Зареєструватись

За додатковою інформацією звертайтесь:

Оля Євстігнєєва, Центр Громадянських Ініціатив

Тел.063-58-81-525, olha.yevstihneyeva@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети