Формула скорочення працівників у Здолбунівській РДА

“РДА давно пора закрити”, така мантра гуляє країної вже років зо 5. І все поки ніяк, ось тільки скорочення добралося. По ідеї в цьому процесі мали би бути задіяні профспілка, Уряд, ОДА, працівники РДА. Уряд видав своє бачення і воно доволі було конкретне і навіть оцифроване – скільки і в яких РДА % скорочення буде. ОДА прийняло під козирьок бо ж їм хвилюватися немає чого, ОДА – НЕ скорочується ні на людину. З профспілками якось здавна не склалося в дерструктурах, тому рішення які придумали керівники РДА такі і впроваджені. Нещодавно рядові працівники РДА були повідомлені про майбутнє вивільнення. Серед них єдиний на всю РДА інженер – програміст, а як же буде держава в смартфоні будуватися без нього, до речі ветерана АТО?

Серед них прибиральниця фінуправління, працівники, які забезпечували висвітлення інформації, організацію заходів, в т.ч секретар керівника. Є на диво і одна управлінська посада – скорочено посаду першого заступника голови РДА. Якщо порівняти із попереднім штатним розписом то дійсно скорочення відбудеться на третину. А якщо порівняти із рекомендаціями КМУ, то ось тут можуть виникнути запитання. В дуже детальних рекомендаціях КМУ визначає:

ЦНАП

Цивільний захист

Фінансова служба

Освіта

Культура та спорт

ЖКГ

Економіка

Архів

Звертаємо увагу, наприклад на однозначну пропозицію повного скорочення структури яка займається економікою, натомість маємо цікавий хід. Управління економіки шляхом приєднання тепер у складі нового Управління фінансів та економіки. Ніби від цього покращиться і так відсутній звязок між кабінетами РДА і реальним бізнесом. До речі подібні пріорітети звучали і на засіданні в ОДА

Але рішення прийнято. Суттєво скоротилися і об’єдналися гуманітарні напрямки. Не виключені конфліктні ситуації, адже в одному відділі можуть опинитися одразу три керівника колишніх відділів, а матеріали про події в районі в умовах скорочення і спеціаліста відповідного відділу і радника голови, яка допомогала в частині роботи з медіа, напевне прийдеться писати новій службі керівника апарату – завідувача сектору інформаційно організаційної роботи:) або і особисто:) Взагалі прослідковується повне просідання гуманітарного блоку, але саме в ньому йде найбільша організація подій та прямого спілкування із людьми. Не слід забувати, що в районі не створено жодної ОТГ, отже працівникам, що залишаться прийдеться виконувати ті ж самі функції для всього району ще як мінімум рік за ті ж зарплати і лише після створення ОТГ стане трішки легше, та не надовго, на черзі реорганізація районів, а отже керувати будуть з Рівненського району і навряд чи хто із Здолбунова потрапить в ту структуру, за невеликим виключенням і створення невеличких офісів префектів. Тож обіцяні вивільнення людей вже стають реальністю. Кілька десятків в районі, півтисячі в області, більше 14 тисяч по Україні.

Нова структура в РДА виглядає тепер так:

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети