Формується новий склад громадської ради при Здолбунівській РДА

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

громадської ради при Здолбунівській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Здолобунівській районній державній адміністрації відбудуться 28 травня 2015 року в приміщенні Здолбунівської районної державної адміністрації (кабінет 406). Початок зборів об 17.00 год.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Здолбунівської районної державної адміністрації – http://zdolbun.gov.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=1823. Документи приймаються ініціативною групою до 18 травня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Здолбунів, вул. Грушевського, 14, з 09.00 до 18.15 год..E-mail: vnpolzdol@ukr.net.

Телефон для довідок: 2-24-72.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети