Фонд запрошує дізнатись ціну держави

Фонд Східна Європа запрошує громадські організації до співпраці в рамках проекту «Ціна держави»

Метою проекту «Ціна держави», що реалізується Фондом Східна Європа та СASE-Україна за підтримки Європейського Союзу, є залучення широкого кола громадськості, ЗМІ, організацій громадянського суспільства (ОГС) до моніторингу державних фінансів та процесу формування державного бюджету.                                          

Одне з завдань проекту: сформувати платформу із зацікавлених ОГС та ЗМІ – неформальне об’єднання, що матиме на меті консолідацію зусиль громадськості у сфері моніторингу державних фінансів.

Організаціям, які долучаться до платформи, будуть надані методології моніторингу публічних фінансів, висвітлення бюджетної тематики у зрозумілій пересічному громадянину формі, а також ініціювання кампаній громадянського представництва. Для ОГС – учасників платформи буде оголошений конкурс грантів для проведення адвокаційних кампаній на національному та місцевому рівнях (інформаційні кампанії, участь у громадських радах, аналітична робота, розробка рекомендацій у сфері управління публічними фінансами, флеш-моби, круглі столи, прес-конференції тощо).

Установча зустріч платформи та презентація проекту для організацій громадянського суспільства та ЗМІ відбудеться 16 червня 2014 року в Києві. Учасникам, які приїдуть з інших регіонів, будуть компенсовані витрати на проїзд.

Організації, що зацікавлені взяти участь у роботі платформі, просимо надсилати мотиваційні листи у довільній формі, що включатимуть опис мотивації щодо участі у проекті, коротку інформацію про організацію, контакти. Також просимо зазначити, чи планує представник організації взяти участь у заході 16 червня та надати його контактні дані.

 Мотиваційні листи просимо надсилати на адресу: oshavarova@eef.org.ua до 10 червня 2014 року. Тел.: (044) 2003826.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети