Фонд “Любіть Україну” отримав грант Посольства Японії на оновлення обладнання в лікарні

Ось приклад того, як залучати соціальні інвестиції в регіон. Кожна громадська організація, благодійний фонд, які виграють грант – це допомога громадам у формі матеріальних цінностей чи експертної допомоги чи організації заходів, на які при всіх інших варіантах потрібно було би витрачати власні бюджетні кошти. Знаний в наших краях БФ отримав новий позитивний досвід.

Грантову угоду між Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну” та Посольством Японії в Україні на суму 76 617 дол. США підписано 22 березня у Києві. Рівненщина стала однією з 10-ти областей України, де буде реалізовано проект Програми безпеки людини КУСАНОНЕ у 2019 році.

Деякий час тому благодійний фонд “Любіть Україну” подав заявку на отримання гранту в межах Програми безпеки людини КУСАНОНЕ Посольства Японії в Україні. Метою заявки фонду було допомогти медичній галузі на місцях, – у цьому випадку, Радивилівській центральній районній лікарні, – надавати якісні послуги для мешканців району. Для цього, у першу чергу, важливо якомога раніше діагностувати небезпечні хвороби, попереджувати їх подальший розвиток і рятувати людські життя у критичних ситуаціях.

З цією метою у Радивилівській районній лікарні необхідно оновити медичне обладнання, а саме: ультразвукову діагностичну систему та апарат штучної вентиляції легень.

Грантова заявка фонду “Любіть Україну” пройшла ретельний конкурсний відбір серед 500 поданих заявок від інших учасників. Урочиста зустріч і підписання угоди між Послом Японії в Україні Такаші Кураі та переможцями Програми безпеки людини КУСАНОНЕ відбулася минулої п’ятниці, 22 березня 2019, у Києві. В урочистостях взяли участь менеджер проектів фонду Олександр Лісовськийголовний лікар Радивилівської центральної районної лікарні Федір Стецюк, знімальна група телерадіокомпанії “Дубно”.

До реалізації проекту в Радивилівській ЦРЛ вдалося залучити партнерів. Грошовий внесок в оновлення медичного оснащення лікарні погодилася надати Радивилівська громада. Про це засвідчує гарантійний лист від Радивилівської об’єднаної громади, наданий міським головою Радивилова Миколою Карапетяном голові правління фонду “Любіть Україну” Михайлові Корилкевичу.

Всього у 2019 році в Україні буде реалізовано 12 грантових проектів – переможців Програми безпеки людини КУСАНОНЕ Посольства Японії в Україні: у Рівненській, Херсонській, Харківській, Чернігівській, Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Київській, Черкаській та Вінницькій областях, на загальну суму близько 800 тис. дол. США.

Програма КУСАНОНЕ має на меті розвиток мирного суспільства, де жодна особа не залишена поза увагою. Неприбуткові організації можуть взяти участь у конкурсі для отримання гранту, заповнивши форму заявки, що розміщена на сайті Посольства. За інформацією Посольства, від 2002 року в Україні в межах програми КУСАНОНЕ профінансовано 139 проекти на суму близько 10 млн. дол. США у сферах охорони здоров’я, освіти, соціального захисту тощо. Ці гранти є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Україні від Японії. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд. дол. США.

У 2019 році, поряд з виконанням грантової угоди щодо оновлення медичного обладнання Радивилівської районної лікарні, фонд “Любіть Україну” планує втілювати проекти соціального підприємництва й впровадження соціальних інновацій, поєднуючи їх з напрямом розвитку сімейних молочних ферм в Україні.

На фото: Посол Японії в Україні Такаші Кураі та менеджер проектів фонду “Любіть Україну” Олександр Лісовський під час урочистого підписання грантової угоди у межах програми КУСАНОНЕВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети