Флешмоб в 17 містах України розкаже про прозорі бюджети

розповсюдження візульних бюджетів (4)На цьому тижні в 17 містах різних регіонів України Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” проводить вуличну акцію “Впливай на бюджет свого міста!”.

У Здолбунові акція пройде біля площі Героїв Майдану 30 липня у суботу.

Метою акції є підвищення поінформованості та привернення уваги жителів міст до проблем місцевих бюджетів, а також спонукання місцевої влади до підвищення прозорості бюджетного процесу та участі в ньому громадськості.

В ході здійснення акції буде проведено:

інформування громадян з основних питань місцевих бюджетів та результатів першої в Україні комплексної оцінки місцевої соціально-економічної та бюджетної політики 17 українських міст (за методикою ПУД – публічність, участь, доброчесність). Всі зацікавлені містяни зможуть отримати буклети «Де твої гроші в місцевому бюджеті?» та Пам’ятку «Як контролювати свої гроші в місцевому бюджеті: 10 порад для активних мешканців», а також особисті консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів від активістів організації. У Здолбунові додатково буде можливість отримати візуалізований бюджет міста на 2016 рік.

– залучення громадян до участі в бюджетному процесі. Зокрема, жителі міст зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджетів міст 2017 року. Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Паралельно акції, бюджетні пропозиції від жителів міст будуть збиратися за аналогічною формою в режимі он-лайн протягом 25 – 31 липня за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1w8bc7m_-RZk59WLF2dUpPF-AvwOWX-PBHVRs33ag4a8/edit. Всі зібрані таким чином пропозиції містян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до місцевих рад. Здолбунівчани можуть подавати пропозиції і за цим посиланням:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBhsWB5xkUni5VbIVrAWf_Egjyp_wOFZZNKZUOBC3Cy_HODg/viewform

Організатори акції закликають долучитись до її проведення всіх активних жителів міста, представників громадських організацій.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, блогери, дописувачі!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети