Фізкультурне товариство вимагає його утримувати за кошти бюджету

Протягом останнього півроку фізкультурно-спортивне товариство “Колос”, яке не є ні державної, ні комунальної форми власності, ніяк не реагувало на неодноразові попередження зі сторони районної адміністрації про припинення фінансової підтримки з 2016 року. За цей час районна ДЮСШ створила вакансії для всіх тренерів, які готові були перейти працювати від громадського спортивного товариства до державної структури з тим, щоб діти і далі могли продовжувати займатися улюбленими видами спорту.

Таким чином і тренерам є чим зайнятися, і дітям, та на заваді стали… керівники районного та обласного “Колосу”, які регулярно відвідують керівників адміністрації, ради, всі комісії районної ради з єдиною метою – отримати кошти на подальше утримання ДЮСШ “Колос”, т.то в т.ч директора, бухгалтера і тренерів. Хоча їх зрозуміти якось можна – вони борються за своє дітище тими способами, які знають.

Якщо говорити про інтерес дітей, то однієї ДЮСШ із численними секціями цілком достатньо, а якщо громадське спортивне товариство має можливість існувати й далі, то ніхто ж не проти. А якщо ні – то ні державний бюджет, ні районний не зобов’язані утримувати саме це ФСТ. За багато років існування ФСТ має непогані результати, проте фінансові можливості держави більше не дозволяють фінансувати установи спортивних товариств, коли є недофінансування власних установ.

Керівництво районного відділу молоді і спорту неодноразово пропонувало розглянути варіанти використання майна ФСТ та, здається, останнє вибрало варіант “Або гроші на наше утримання, або замок на двері”.

Нагадаємо, що органи державної влади не втручаються в діяльність громадських, спортивних товариств, не можуть ні закрити, ні скоротити нікого в ФСТ. Спортивні товариства, як і будь-які інші громадські організації, створюються і мають розраховувати на власні сили щодо існування та мають право звертатись до будь-якого органу влади в т.ч за фінансовою підтримкою. Однак сама фінансова підтримка – це право, а не обов’язок влади.

Тому, шановні тренери, спортсмени, вас чекають в районній ДЮСШ, шановні батьки юних спортсменів ДЮСШ “Колос”, якщо у вас будуть виникати питання щодо діяльності або навпаки закритих дверей приміщень ДЮСШ “Колос”, то ви можете їх задати керівникам даної ДЮСШ, які несуть повну відповідальність за її існування.

Законодавство у цій сфері говорить: в ДЮСШ має бути ВІСІМ штатних одиниць тренерів-викладачів. Районна ДЮСШ свідомо не заповнила всі вакансії у 2016 році, чекаючи на кваліфікованих тренерів-викладачів з ДЮСШ “Колос”, але так тривати довго не буде, тож доля тренерів в їх же руках, а спекуляції навколо цієї теми і змінені замки та закриті двері перед носом у рекордсменів та учасників чемпіонату світу на совісті тих, хто це робить. Шановні здолбунівчани, не піддавайтесь на провокації та спроби зіштовхнути лобами спортсменів нашого міста, дітей та їх батьків.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети