Фірми-невидимки з’явились у Здолбунові

Під час однієї з сесій у скайп-чаті Здолбунова на очі потрапила інформація, швидше запитання учасника чату Дмитра про те, чи хто не знає здолбунівську фірму “Будстрой” (цікаво, як на українську перекласти цю назву-БудБуд??) яка має свій сайт, щоб додати його до каталогу сайтів району.

Дивимось на сайт за адресою http://budstroy.com.ua, Опис, контакти, ліцензії, навіть керівництво із фото та описом діяльності. Більш детальне ознайомлення приносить цікавіші результати.budstroy_3

У документах значаться ліцензії на будівельну діяльність…ТОВ “Реноме-Євробуд” з Рівного.budstroy_2

Ми звернулися до самої фірми ТОВ “Реноме-Євробуд”, ПрАт “Реноме” й отримали коментар від  служби безпеки підприємства: “Дана фірма до складу холдингу не входить, жодного відношення до Реноме не має, чому розміщені ліцензії Реноме-з’ясуємо, а от фото осіб, які розміщені в розділі “Керівництво” дуже схожі на реальних працівників тільки під іншими прізвищами, як от наприклад людина, яка зазначена як Карасьов, дуже нагадує колишнього керівника фірми п.Соловйова . Як каже наш системний адміністратор, це швидше за все сайт, який жодного відношення до будівництва не має, а має на меті лише створення сайту та участь його у рекламних інтернет-компаніях з метою заробляння на цьому якихось копійок, прикро, що при цьому розробники сайту вдаються до фальсифікування даних та використання чужих документів”.
budstroy_1Ось така карта розміщення офісу фірми ще більше зацікавила, адже таких офісних центрів та ще й багатоповерхових по вул.Пушкіна у Здолбунові не пам’ятають. Натомість за вказаною адресою знаходиться звичайний одноповерховий житловий будинок.pushkina25

Такий він “БудБуд” віртуального розливу, який не має жодного стосунку до реального Здолбунова й будівництва.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети