Фініспектори знайшли порушення в діяльності міської ради

запит перевірка міськрадаЯк депутат міської ради зробив запит щодо результатів перевірки фінансовою інспекцією діяльності Здолбунівської міської ради. Отримав відповідь, що акт перевірки надати не може міський голова. Як зясували у прес-служби ДФІ у Рівненській області було чого його не надавати. Далі пряма мова ДФІ:
Майже на 170 тис. грн фінансових порушень, що призвели до втрат, виявили спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області під час проведення планової ревізії міського бюджету, фінансово-господарської діяльності Здолбунівської міської ради. Зокрема, 123,40 тис. грн  недоотримав міський бюджет від пайової участі замовників будівництва об’єкта у розвиток інфраструктури міста Здолбунова. Причина – порушення відповідного закону про регулювання містобудівельної діяльності та недостатній контроль керівництва   міської ради за його виконанням.

Крім того, під час проведення ревізії встановлено фінансові порушення, пов’язані із зайвим нарахуванням і виплатою заробітної плати за час відпустки, матеріальних допомог та грошової винагороди, сплатою єдиного соціального внеску, оплатою завищеної вартості ремонтно-будівельних та інших послуг тощо.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Здолбунівського району. Керівнику установи направлено вимоги про усунення виявлених порушень.

Прес-служба Державної фінансової інспекції

в Рівненській області

Додано 16.12.15 Як пояснила сьогодні головний бухгалтер міської ради Олена Лабік, спочатку у висновках перевіряючих не містилося фрази про недостатній контроль міської ради, а відповідальність за несплату своєї частини пайової участі місту мали б нести підприємці. Пояснення зрозуміле, хоча непереконливе. Навряд чи  підприємці самостійно горять бажанням укладати угоди чи сплачувати кошти на розвиток міста, якщо це не проконтролює міська рада. До того ж оприлюднено офіційний прес-реліз ДФІ, а не здогадки чи міркування депутата. Також Олена Іванівна зазначила, що фінінспекція попрацювала у всьому районі і без порушень ніде не обійшлось. Всі які можна було усунути порушення, виявлені в ході перевірки міської ради були усунуті негайно.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети