Фінішував Кубок області із шахів

Борзенко

На передньому плані ліворуч, найкращий із здолбунівчан у Кубку області з шахів, к.м.с Йосип Борзенко

06-07 грудня в Острозі відбувся заключний 11 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники Березнівського, Гощанського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Острозького, Рівненського, Сарненського районів та міста Рівне, а також гості з Хмельницької, Житомирської, Тернопільської та Вінницької областей, всього 74 учасника. З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Янюк Володимир з Шепетівки, 2 місце в Герасименюка Михайла з Вінниці, 3 місце в Кохна Олександра з Рівного.

Острозький етап повторив результат Здолбунівського щодо кількості учасників – 74. Турніри в двох сусідніх містах, як виявилося, стали найбільш очікуваними в 2014 році. Напевно статус туристичного міста дозволив острожанам долучити до участі в змаганні великий десант інтелектуальних спортсменів з інших областей, особливо з сусідньої Хмельницької області. Крім того, слід відзначити і міську владу, яка щороку всіляко сприяє організації проведення обласного шахового заходу на її території.

Підсумкова таблиця загального заліку 11-х етапів:

52 Боришкевич Роман,
52 Кохно Олександр,
41 Матвійчук Олександр,
37 Петренко Олександр,
23 Жакун Олексій,
21 Сєдлов Віктор,
21 Іллюк Петро,
19 Шинкарчук Максим,
19 Кононець Ігор,
18 Данилюк Василь,
15 Кудрик Андрій,
13 Борзенко Йосип, Здолбунів
10 Затирка Максим,
9 Ткачук Андрій,
8 Ковальчук Володимир, Здолбунів
8 Кошмак Юрій, Здолбунів
8 Толочик Андрій,
6 Параниця Олександр,
5 Попов Анатолій,
5 Андрєєв Дмитро,
5 Атаманець Василь,
3 Кирилюк Анатолій,
2 Параниця Віктор,
1 Касянчук Олександр,
1 Римарчук Юрій,
1 Остапчук Анатолій,
1 Антонець Юрій,
1 Якимчук Василь.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети