Фінальна зустріч по проекту моніторингу Адміністративних послуг

ЗЕОН підведе підсумки реалізації п’ятимісячного моніторингового проекту

8 квітня о 12.00 в конференц-залі Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва (м. Здолбунів, вул. Княгині Ольги, 34,) відбудеться прес-конференція, на якій будуть підведені підсумки проекту «Моніторинг якості надання адміністративних послуг та перспектив електронного урядування у Здолбунівському районі», який протягом 5 останніх місяців здійснював Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».

Під час заходу будуть презентовані результати дослідження, підготовлені в рамках проекту аналітичні звіти, які стосуються якості надання адміністративних послуг у Здолбунівському району та звіт щодо публічності роботи сектору «Центру надання адміністративних послуг» Здолбунівської райдержадміністрації, презентовані виготовлені відеоролики, які спрямовані на популяризацію адміністративних послуг.

Окрім цього, під час заходу представники ЗЕОНу розкажуть, де і які адміністративні послуги можна отримати у Здолбунівському районі та назвуть перелік організацій, де безкоштовно можна отримати сервіс доступу до електронних та адміністративних послуг.

Також під час заходу будуть озвучені рекомендації органам місцевого самоврядування, які є потенційними центрами об’єднаних громад Здолбунівського району щодо підвищення рівня електронного урядування та електронної демократії

Участь у заході візьмуть участь:

Анатолій Бондарчук – керівник проекту, Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».

Світлана Муляр завідувач сектору «Центр надання адміністративних послуг» Здолбунівської РДА.

Ольга Кашевська – координатор обласного Регіонального центру розвитку громад.

Прес-конференція відбудеться в рамках реалізації проекту «Моніторинг якості надання адміністративних послуг та перспектив електронного урядування у Здолбунівському районі», який здійснює Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».

Реалізація цього проекту стала можливою у результаті перемоги у конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», що проводився у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Cоюзу та адмініструється РОГО «Комітет виборців України».

За докладнішою інформацією звертайтесь:

Анатолій Бондарчук, координатор проекту

тел.: +38 096 918 74 08 E–mail: 

tolyabondarchuk@gmail.com Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети