Філософія Майдану та майданчиків – роздуми здолбунівчанина

v RDAПротягом двох місяців триває протистояння яке переросло у революцію, адже вже з’явились жертви. У соціальних мережах, в блогах, скайп чаті Здолбунова активно обговорюються події, можливий розвиток подій та оцінка ролі народу, лідерів опозиції, здолбунівських баталій. Пропонуємо вам сьогодні посилання на блоги Миколи Орлова:

Країна чекає нової професійної влади, опублікована 02.12.13

Яка кінцева мета українського Євромайдану, опублікована 27.11.13

Мирна зміна в районі. Чи можливо це?, опублікована сьогодні 26.01.2014

Уривок з останнього матеріалу:

Революційні настрої по країні і регіону наростають. До честі Здолбунівщини, яка однією з перших в області та Україні реалізує мирний план приведення до влади народу на період заворушень і до виборів. В районі не порушено жодної справи по діях які пов’язані із тим, що режим трактує як масові заворушення. Це свідчить про толерантність здолбунівчан і виваженість правоохоронців. Є шанс сформувати Народну раду з числа депутатів різних рівнів і управляти районом. Залишилось перебрати повноваження районною радою на себе, скасувати делеговані повноваження РДА, легалізувати написані заяви на звільнення заступниками голови РДА та переконати це ж саме зробити і В.Шулю. Не допустити інфраструктурного та комунального колапсу в розпал зими та не порушити роботу органів місцевого самоврядування, які обрані самим населення, а отже є легітимними.

фото Вікторія ЛехВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети