. Фермерів запрошують на виставку до Києва | Здолбунів City

Фермерів запрошують на виставку до Києва

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації практичного посібника «Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив :початок шляху» та документального фільму «Обслуговуюча кооперація України», яка відбудеться 11 жовтня 2013 року на території НК «Експоцентр України» (м.Київ , пр. АК. Глушкова, 1 ) під час роботи XVI сільськогосподарської виставки «Фермер України – 2013». Початок презентації о 11.00

З повагою, Президент Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України І.Томичfermer vystavka

В програмі виставки: новини техніки та технологій для фермерів та кооператорів, продаж сільськогосподарської продукції, насіння, агрохімії та дегустація фермерських вин Закарпаття, Криму та півдня України.
Презентації Державних програм підтримки фермерських, особистих селянських господарств та сільськогосподарських кооперативів. Програми лізингу та форвардних закупівель сільгосппродукції.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама