Фейсбучна міська рада каже, що не має права ремонтувати дороги в місті

Безневинний матеріал про те, що у маршрутки відвалилося колесо на дірявій вулиці Мартинівці у м.Здолбунів удостоївся коментаря у соцмережі ФБ від акаунта, який називає себе Здолбунівська міська рада. В коментарі, який рідко зустрінеш у офіційних органів у такому стилі, було зазначено, що Здолбунівська міська рада не має право ремонтувати дороги який знаходяться у місті але на балансі у інших структур автодорівських. Кажуть, що вкотре це роз’яснюють жителям Здолбунова.Цей коментар вподобало 11 людей, які певне або погоджуються з цим або тільки дізналися про це. Серед них депутати міської ради, голова районної ради, керівник підприємства, який в т.ч ремонтує дороги в місті і районі. При нагоді іншим розказали (11 поширень). І пішла гуляти ФБуком фейсбучна правда.

То чи може міська рада, будь-яка, ремонтувати дороги, які проходять на їх території, але їм не належать?

Цікавимось у спеціалістів. Журнал “Місцеве самоврядування“, липень, 2016. 

Питаємо в адміністрації чи є практика ремонтів доріг в районі таким способом? Кажуть є, наприклад в Копитківській сільраді де є відкриті ордери на виконання таких робіт. О, то ще й директор підприємства той що лайкав ФБучну правду про неможливість ремонтів доріг, виявляються таку ж дорогу збирається ремонтувати. Тож не можна? 

У Здовбицю можна заїхати попитати як посміли за місцеві гроші вулицю у своєму селі ремонтувати, яка теж облавтодору належить.А можна одразу у Рівненську САД щоб з механізмом такого фінансування ознайомитись:

Кажуть є нерозподілені 309 тисяч в міському бюджеті. За опитуванням на сайті ЗС читачі пропонують направити їх на співфінансування придбання флюрографа, дитячі майданчики в садочки або поточний ремонт доріг. Чим не об’єкт уваги для використання цих коштів? А загалом…

складається враження :))), що автори коментаря від Фейсбучної міської ради без будь-яких інших авторів і коментаторів самі справляються із завданням дискредитації міської влади.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети