Феєрія танцю у здолбунівському БКЦ

Танець… Його незрівнянна мелодія затягує вас у вихор феєричних відчуттів і ви ніби то гойдаєтесь на її хвилях, то злітаєте з вершечка дев’ятибальної хвилі стрімголов униз і знову підіймаєтесь, щоб ще раз відчути увесь адреналін цієї шквальної  навали музики.

Саме такі відчуття були присутні у всіх, хто прийшов на концерт, присвячений Міжнародному дню танцю. Хореографи Ніна Боярчук та Наталя Арустамян зі своїми колективами «Сузір’я» (ансамбль народного танцю) та «Elit dance» (клуб бального танцю) подарували глядачам масу задоволення, сонячного настрою, естетичної краси та, головне, фантастичну феєрію танцю і бального, і народного. Вальсові мелодії перегукувалися з поліськими та гуцульськими, фокстрот переходив у циганочку, а рок-н-рол вливався у гопак. Швидка зміна декорацій, костюмів, настрою танців – усе закручувалося в один різнокольоровий, приголомшливий   феєрверк. Старша та середня, молодша групи «бальників» та «народників» і найменшенькі 4-5-річні «вітамінки» (як їх називає Ніна Боярчук) тримали  глядацьку залу у напрузі протягом всього концерту.

Усім цим керували неперевершені ведучі Ніна Андрійчук та Михайло Хоменко, розповідаючи про історії виникнення танцю, його видів та назв.

Концерт відбувся. Відбувся завдяки прекрасним хореографам Ніні Боярчук та Наталі Арустамян, гарним ведучим та, звичайно, батькам, які підтримали і завжди підтримують у всіх починаннях викладачів своїх дітей.

 

 

( Більше фото можна побачити на http://vk.com/bktsementnikiv)

Катерина КондратюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети