Фальшиві довідки здолбунівської лікарки призвели до некоректних рішень суду?

Працівниками прокуратури Рівненщини забезпечено підтримання публічного обвинувачення у Здолбунівському районному суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно сімейного лікаря загальної практики за складення і видачу нею, як службовою особою, завідомо неправдивих лікарських довідок про перебування засудженого на амбулаторному лікуванні та в пособництві у підробленні цих довідок.

Внаслідок таких протиправних дій службової особи та на підставі виданих нею підроблених лікарських довідок про перебування засудженого на лікуванні, Рівненським апеляційним судом у травні 2019 року винесено рішення, яким скасовано ухвалу суду першої інстанції та відмовлено у задоволенні подання уповноваженого органу з питань пробації про скасування звільнення засудженого від відбування покарання з іспитовим строком, у зв`язку з поважністю причин невиконання ним покладених на нього судом обов`язків.

За вироком Здолбунівського районного суду, який набрав законної сили, лікарку визнано винною за ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 КК України та засуджено до сплати штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

У зв`язку з викладеним, Здолбунівською місцевою прокуратурою 12.02.2020 подано заяву про перегляд вищевказаного рішення Рівненського апеляційного суду, яке прийнято на підставі підроблених лікарських довідок, за нововиявленими обставинами.

Окрім того, Здолбунівським ВП Острозького ВП ГУНП в Рівненській області розслідується кримінальне провадження за фактом використання підроблених вищевказаних медичних довідок в Рівненському апеляційному суді за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа).

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети