Фал…с чи пам’ятний знак героям постав у Здолбунові?

Минулого року у травні  відбулось засідання комісії з проведення конкурсу на кращий ескіз пам’ятного знаку «Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану в місті Здолбунові.
За результатами голосування переможцем конкурсу визначено пам’ятний знак у формі свічки білого кольору зі стилізованими «краплями воску» з полум’ям у вигляді Герба України, автором якого є Вакулінський Вадим. Ось так мав виглядати памятний знак (день, ніч):

Намальоване і втілене у життя, як виявилося сильно відрізняється. Люди в соціальних мережах обурені виглядом і асоціаціями, які викликає те, що мало би бути свічкою памяті.

Згадують і міст і шаховий стіл в гідропарку, нездійснений прожект реконструкції стадіону, туалет за мільйон – все , що стало ознакою Здолбунова в частині перенесення в життєвий простір паперових планів за великі гроші.

Порівняйте самі. Фото Андрій Токарчук.

Однак, те, що стоїть лише частина конструкції. Ще виготовляється верхя частина знаку, але білої свічки з білого граніту ми все рівно не побачимо. Максимум – будуть спроби …пофарбувати чи підфарбувати цю сіру глибу. Дійсно питання, яке задається людьми актуальне – хтось звіряв ЩО замовляли і щО ОТРИМАЛИ І ХТО ПІДПИСУВАВ АКТ ВИКОНАНИХ РОБІТ.

Можемо прогнозувати що хвиля невдоволення лише розпочалася.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети