. Файфура висить на березі | Здолбунів City

Файфура висить на березі

файфура на березіСтовпи і дерева обрали об’єктом розміщення своєї політичної реклами представники кандидата Файфури. Тепер вона висить на березах. Конкуренції йому можуть скласти листівки партії Гриценка, які щоправда полюбляють більше тополі і клени.файфура спам (1)

Не залежно від того чия партія ВАС висунула, яке ваше прізвище і хто допомагає ВАМ здійснювати свою передвиборчу кампанію, ЗС нагадує, що буде активно слідкувати як написане на вашій поліграфії співвідноситься із діями. Клейте собі на лоба свою рекламу, на двері свого штабу, на вікна своїх приватних будинків, на скло своїх авто, роздавайте у руки, кричіть з мегафонів, брешіть з телевізорів, але не псуйте наше майно-майно громади. Це наше місто і ми тут хочемо жити по-новому. Але реально, так щоб сказано-зроблено! Почитайте, що таке правила благоустрою і реклама у встановлених місцях. Інакше будете мати безкоштовну рекламу від ЗС.файфури спам файфура спам (4) файфура спам (3)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама