Європейське освітлення на вулицях Здолбунова

lixtari_4Не змогла стримати захвату у роботі Здолбунівського ТОВ “Комунальних підприємств”.  Це підприємство за кошти міського бюджету виконало роботи по заміні освітлення по вулиці Зеленій.lixtari_3

На заміну старим ліхтарям були встановлені новітні LED ліхтарі. По всій вулиці жодного неробочого. Світло яскраве настільки, що коли я в будинку вимикаю, то кімната освітлюється повністю. Дітлахи бігали з м”ячем до пізньої пори. Я не знаю, що вплинуло на таку енергійну роботу електриків, але витрачений час на встановлення ліхтарів мене вразив: 2 дні  – по вулиці розгулюєш як по Лас-Вегасу.

lixtari_1

Підготовчі роботи в іншій частині Зеленої тривали ще до Нового року, але загалом незручностей очевидних  у таких випадках і, на жаль, традиційних не спричинили. Здорово, що я можу йти тепер з роботи спокійно. Шкода тільки, енергетики не помітили, що по вулиці Яворницького жодного ліхтаря, та будемо сподіватись, що й на тій вулиці буде свято. А поки тішимося думками, що й у нашому місті почало з’являтись європейське освітлення.

lixtari_5

Ольга Ферар

Додатково про плани та роботу нового керівника ТОВ “КП” можна прочитати тут. Їй же ми дякуємо і за виконану роботу, і за уважність до цього матеріалу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети