Європейська подорож

Пропонуємо Вам взяти участь  у міжнародному культурно-освітньому візиті, програмою якого передбачено відвідування європейських міст – Краків, Ополе, Відень, Венеція. Мета візиту – ознайомлення з мовою та культурою країн Європи, історією вини­кнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії, ознайомлення з можливістю навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, розширення світогляду громадян України, формуван­ня активної громадської позиції направленої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці.

Візит заплановано:   з 30 січня по 04 лютого 2013 року.     з 6 по 11 лютого 2013 року.

 Маршрут візиту – Львів – Ополє – Відень – Венеція – Ополє – Краків – Львів.

ПРОГРАМА

1 день  (середа) Львів

Екскурсія по Львову.

19-00 Виїзд зі Львова (залізничний вокзал), нічний перехід кордону.

2 День  (четвер) Ополє

08-00 прибуття до Ополє.

Сніданок. Участь у заходах, передбачених програмою візиту: Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Ополє. Урок польської мови. Лекція «Польська культура та історія». Після обіду прогулянка містом, вільний час.

20-00 вечеря, ночівля в хостелі, 4 особи в кімнаті.

3 День  (п’ятниця) Відень

4-00 Виїзд до міста Відень.

10-00 (орієнтовно) прибуття до Відня. Прогулянка в історичній частині міста.

Вільний час. Після 19-00 від’їзд до Венеції. Нічний переїзд до Венеції.

4  День (субота) Венеція дні проведення Венеціанського карнавалу.

10-00 прибуття до Венеції.

Перехід на катері до площі Сан Марко вартість орієнтовно 10 євро. Прогулянка по Венеції до моста Ріальто та назад в район площі Сан Марко..

20-00 Перехід на катері від площі Сан-Марко до стоянки автобуса. Від’їзд до Ополє орієнтовно 21-00.

5 День (неділя) Ополє

14-00 прибуття до Ополє. Вільний час, відпочинок.

20-00 вечеря

6 День (понеділок) Ополє –  Краків

8-00 Сніданок

9-00 виїзд до Кракова

12-00 прибуття в Краків. Прогулянка містом. Вільний час.

17-00 Виїзд на  кордон. Перетин кордону.

23-00 (орієнтовно) прибуття до Львова (залізничний вокзал).

Проїзд по всьому маршруту  комфортабельним автобусом класу “люкс”.

Учасниками програми можуть бути діти віком від 12 років, молодь, супрово­джуючі їх особи та батьки, працівники освіти, члени громадських організацій, громадських рад, шкільних Європейських Клубів.

Проїзд по всьому маршруту  комфортабельним автобусом Neoplan.

Фінансування програми – учасники поїздки сплачують частину витрат на поїздку – 99 євро та організаційний збір – 600 грн., частково забезпечується організаторами.

Учасники старші ніж 18 років (крім студентів стаціонару до 21 року та пенсіонерів) за рішенням консула можуть сплачувати додатково консульський збір 35 євро та 30 грн.

 Усі учасники забезпечуються наданням консультацій, пов’язаних з участю у проекті, проїзд автобусом в обидві сторони, проживання 2 ночі (студентський хостел, проживання по 4 особи у кімнаті, зручності у коридорі), харчування (2 сніданки та 2 вечері).

 

КОНТАКТИ:

Тел. (098) 934-78-71;  (066) 261-18-16

e-mail:  otsytsenko@gmail.com

Олександр Циценко
+Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети