Європа на власні очі – проект для вивчення зарубіжного досвіду

qawsedІнститут Політичної Освіти спільно з Інститутом Роберта Шумана (Угорщина) розпочинає  реалізацію нового проекту «Європа на власні очі». Проект передбачає здійснення 3-х інформаційних поїздок до країн ЄС з метою ознайомлення з практичними досягненнями у сфері місцевого самоврядування, побудови громадянського суспільства, інноваційного розвитку. 

Місією даного проекту  є сприяння європейській інтеграції України, посилення впливу громадянського суспільства на відносини між Україною і ЄС, інтеграція громадянського суспільства України до загальноєвропейського простору, усунення бар’єрів для контактів між людьми між Україною і ЄС, підвищення суспільного запиту на європеїзацію України.

Територією проекту передбачається охопити такі країни:

на першому етапі (орієнтовно березень 2014) – Угорщина, Словаччина, Австрія;

на другому етапі (орієнтовно травень 2014) – Польща, Німеччина;

на третьому етапі (орієнтовно жовтень 2014) – Угорщина, Чехія.

 Впродовж візиту планується відвідати:

–         парламенти країн;

–         місцеві органи влади;

–         провідні громадські організації;

–         правоохоронні органи;

–         європейські інституції.

 Тривалість однієї поїздки становитиме 5 – 7 днів.

Цільовою групою проекту є депутати місцевих рад, лідери та активісти громадських організацій, журналісти, студенти, освітяни, інші соціально активні верстви населення, хто цікавиться європейською інтеграцією.

Відбір учасників буде зроблено на конкурсній основі до 1 березня 2014 року. Перша інформаційна поїздка відбудеться з 17 до 22 березня 2014 р. Попередньо передбачено виїзд автобусом з м.Ужгород за маршрутом: Мішкольц – Будапешт – Відень – Братислава – Дебрецен – Ужгород.

Витрати на участь у проекті буде покрито частково організаторами, частково самим учасниками.Наразі розмір власного внеску учасника уточнюється. Організатори надають учасникам візову підтримку на весь період проекту.

Заявки на участь у проекті подаються до 25 лютого 2014 року в електронній формі

Контактна особа:
Сергій Богданенко 067 276 49 80Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети