Євронаступ почався на Здолбунівщині

evronastup

Прапор ЄС

Повідомляє прес-служба Всеукраїнської громадянської кампанії «Євронаступ», фото svobodaslova.in.ua

Представники кампанії передали до бібліотек шкіл № 1 й №4 міста Здолбунів, та школі села Здовбиця, інформаційну літературу про переваги підписання Угоди про асоціацію та співпрацю між Україною та ЄС у освітній сфері.

За словами координатора «Євронаступу» на Рівненщині Юрія Шадого, педагоги відзначили актуальність інформаційного збірника «Навчаємось у Європі» для батьків та дітей.

«Освітяни з якими ми спілкувалися розповіли, що їм давно бракувало універсального джерела інформації про освітні програми у країнах Євросоюзу. Довгі пошуки в мережі Інтернеті не завжди давали об’єктивну і необхідну інформацію, через що багато талановитих учнів не могли її отримати, а отже і поїхати на навчання за кордоном», – розповів Шадий.

Також педагоги отримали інформаційну літературу про переваги зони вільної торгівлі з ЄС та підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а школі села Здовбиця активісти передали прапор Євросоюзу.

Ми зателефонували до директора однієї із вказаних у повідомленні шкіл і з’ясували, що брошури до школи таки потрапили але у доволі незвичний спосіб, через заступника директора з виховної роботи, якій представник громадської кампанії їх і вручив. Директор запевнила, що цілий день була на роботі і вона і бібліотекар і завжди раді візитам представникам громадських кампаній та організацій, то ж чому Євронаступ закінчився на підступах до школи вона не знає.

Зателефонували і координатору п.Юрію, який підтвердив, що за браком часу передав книги завучу, зафіксував цей факт на фото і рушив до іншої школи.

То був той Євронаступ чи тільки Євронаскок дізнаємось із інших події цієї кампанії якщо вони ще будуть мати місце в нашому районі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети