Євроінтеграція: як виглядає інформаційний ресурс повіту Свіднік

У попередніх двох матеріалах про сайти міста Свіднік та міста Гура ми розповідали про ОФІЦІЙНІ інформаційні ресурси муніципалітетів та чим вони якісно відрізняються від звичних оку сайтів міських рад на Україні.

Особливо вразила звичайна подача новин де мова йде про витрачання бюджетних коштів.

Сьогодні на черзі аналіз сайту повіту Свіднік, нагадаємо – повіту побратима Здолбунівського району.

Одразу зазначимо, що він більш стриманий у подачі новин, їх там небагато. Більшість позицій займають офіційні повідомлення та промоція краю, як із туристичної точки зору так і бізнесової. Саме ці три тенденції відмічаємо на сайті повіту: – допомога інформацією де і як що зробити, – що цікавого побачити і відвідати, – як вести бізнес і хто в цьому допоможе. Слід все ж відзначити, що новин, в т.ч і цікавих на сайті Здолбунівської РДА, наприклад, набагато більше.

Кидається  в очі постійна перелінковка, т.то перенаправлення користувача на зовнішні ресурси. Таким чином уникається дублювання інформації, перевантаження сервера, забезпечується постійна оперативність. Є посилання на календар подій, грантових заявок для НГО!!

Ось так просто і наочно зображена структура управління повітом.

НЕ знайшли на сайті відеозвернень Президента, аудіозаписів виступів міністрів, привітань із святом від губернаторів та іншої “корисної і обов’язкової для розміщення” інформації, надісланої з Варшави :) Порівняйте на нашому колажі що для кого є інформацією, важливою для громадян району: фотобудка в приміщенні адміністрації чи портрет політикаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети