Євроінтеграція від Укрзалізниці

потяги (4)

Залізничний вокзал Львова приймає “московські георгіївські привіти”

Наші урядовці “першого рангу” і місцеві райці “дрібнішого калібру” дуже часто розпинаються перед нами із телеекранів про те, як вони дбають про “співпрацю України та ЄС”, “транскордонне співробітництво” та іще багато про що. Справжнім дзеркалом “євроінтеграції” є… розклад руху потягів, розміщений на залізничному вокзалі станції “Львів” – http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/?station=4..

Єдиним міжнародним потягом формування Львівської залізниці, який відправляється зі Львова є швидкий потяг № 74 сполученням “Львів – Москва”. Це величезний 18-вагонний потяг, який сполучає Львів із столицю країни-агресора…потяги (3) Інший міжнародний потяг, який відправляється зі Львова – потяг №3310 до Кракова повна противага йому – у ньому всього… 2 вагони!потяги (2)
Якщо Ви хочете потрапити до інших країн ЄС залізницею зі Львова, то зможете зробити це тільки … за допомогою потягів “Российских железных дорог”. Потягом №60 “Москва – Софія” Ви зможете заїхати до Румунії та Болгарії, а потяг № 16 (він же 272 і 609) доправить Вас до Будапешту, Братислави та Бєлграду…
Із міжнарожного сполучення є іще потяг №371 сполученням “Івано-Франківськ – Могилів”, який курсує через день і забезпечує сполучення із містами Білорусі…
От Вам і євроінтеграція.
Окрім Львова до Москви потяги формування Львівської залізниц” відправляються із Ковеля. Зі Львова і Ковеля можна заїхати у “Кримнаш”… (Тяжко зрозуміти навіщо такі потяги ходять.). Цікава позиція Львівської дирекції, Франківська, наприклад, свій сезонний потяг спрямувала влітку не до Криму, а до Генічеська…Не у кращому стані “євроінтегрованість” потягів, які відправляються із Києва. Набір міжнародних потягів РЖД такий же, як і у Львові.

http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/?station=7..
Потяги у західному напрямку представлені єдиним потягом №67 Південно-західної залізниці до Варшави…
Географія ж потягів, що рушають у східному напрямку значно ширша – залізницею Ви безперешкодно зможете доїхати до Москви (туди курсують аж три потяги, один із яких має промовистий №1), до Адлера, Кисловодська, Астани. Ну і, звичайно, до анексованих Росією Сімферополя, Севастополя. Буквально кілька днів тому було відмінено рух потяга №54 до Санкт-Петербурга…
Ось така от “євроінтеграція” на “Укрзалізниці”… потяги (1)

Потяг Ковель-Симферопіль на станції Здолбунів

Складається таке враження, що десять років тому Україна значно глибше була інтегрована у Європу – тільки до польського Перемишля на початку 2000-х курсували потяги із Чернівців (№75/76) та Одеси. Був також  “прискорений електропотяг” № 809/810 “Львів – Перемишль”. Чим далі просувалася “євроінтеграція”, тим менше ставало потягів, що їхали до Європи. Потяг із Чернівців “прикінчили” у 2007 за “євроінтегратора” Ющенка. Після нього така ж доля спіткала “прискорений електропоїзд”… Підстава ліквідації була сміхотворною “провезення контрабанди” (ніби її не везуть у автівках і автобусах?). Потяг Одеса – Перемишль “помер” напередодні “Євро – 2012”, коли Янукович теж активно займався “євроінтеграцією”.

Влітку цього року керівництво “Укразалізниці” заговорило про запровадження швидкісного потяга “Київ – Львів – Перемишль”. На цьому маршруті мав працювати корейський потяг “Хюндай”. Та 14 жовтня керівництво “Укрзалізниці” повідомило, що потяг впроваджуватися не буде. За повідомлення Захід. нет залізничники навели такі аргументи (http://zaxid.net/news/showNews.do?anonsovaniy_potyag_..):
“Однак варіант не було узгоджено через незручний час його прибуття (пізно вночі) на станцію Перемишль, що не дозволяє забезпечити пересадку пасажирів у всіх напрямках на польській стороні.
Крім того, залізничники проаналізували та дійшли висновку, що зараз пасажиропотік на цьому напрямку незначний, у зв’язку з чим питання запровадження нового поїзда зі Львова до Польщі наразі не є нагальним та потребує більш ретельного опрацювання.”

Така позиція державного монополіста “Укрзалізниці” доводить просту істину – про “євроінтеграцію” йдеться лише на словах. Реальних справ – в тому числі запровадження активного пасажирського залізничного сполучення України із Євпропейськими столицями немає…
Порохами припадає проект 20-річної давності, розроблений іще Георігієм Кипрою, який передбачав спорудження у Львові міжнародного вокзалу, від якого рушали б потяги до європейських столиць. До Перемишля мала пролягти колія європейського стандарту… Згадується вислів парламентського гострослова О. Волкова: “Ви кажете мені що Україна іде в Європу? Я вам точно відповідаю – Україна йде у ж…пу!”…

Антон ЛягушкінВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети