ЄС запрошує на зустріч-консультацію щодо грантових можливостей

Запрошення до участі в інформаційних зустрічах із представлення конкурсу проектів в рамках програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку України».
Шановні колеги! (гарячий дедлайн до участі!)

Важливою частиною програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку України», реалізацію якої розпочато 22 лютого ц.р., є грантовий компонент (у розмірі 25 млн. євро), мета якого –фінансування проектів місцевого та регіонального розвитку.

Грантовий компонент Програми буде реалізовано через проведення двох конкурсів проектів. Протягом травня-червня 2013 Представництво ЄС в Україні планує провести ряд інформаційних заходів в українських регіонах, щоб представити перший конкурс проектів і відповісти на питання від потенційних заявників.

Запрошуємо представника Вашого місцевого органу влади / неприбуткової організації / неурядової організації / засобу масової інформації взяти участь у інформаційному заході щодо першого конкурсу проектів в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України»:

КОЛИ:

ДЕ:     29  травня 2013 року (середа)

м. Рівне, майдан Просвіти, 2
у залі засідань Рівненської обласної ради

ПОРЯДОК
ДЕННИЙ:

10:30-11:00 Реєстрація учасників
11.00-11.15 Вітальне слово від Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Представництва ЄС та Обласної влади;
11:15-11:30 Презентація проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України» (ППРРУ);
11.30-12.15 Презентація програми «Підтримка політики регіонального розвитку України» та «конкурсу проектів»;
12.15-13.30 Основні кроки для підготовки хорошої проектної пропозиції;
13.30 – 14.30 Перерва на легкий обід
14.30-15.15 Представлення кращих практик / прикладів успішних проектів регіонального розвитку;
15.15-16.15 Питання і відповіді;
16.15-16.30 Підведення підсумків
16.30- 17:30 Індивідуальні зустрічі-консультації

Усі охочі взяти участь у вищезгаданих зустрічах повинні зареєструватися не пізніше, ніж за 2 дні  до зустрічі, за електронною адресою info@surdp.eu.

Додатково, щоб допомогти потенційним бенефіціарам підготувати Концепцію Заявки буде проведено відповідний практичний тренінг, який відбудеться 7 червня 2013 у м. Києві. Учасники повинні зареєструватися не пізніше 31 травня 2013 за електронною адресою info@surdp.eu (кількість учасників обмежена).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети